Sprzedaż
323663
ul. Różana
Radomierzyce
(gm. Siechnice)
795 000 zł

Domy Na Różanej w Radomierzycach to nowoczesne osiedle mieszkaniowe – lokale wzniesione w zabudowie bliźniaczej, budowane z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz najwyższej jakości materiałów budowlanych. Cała inwestycja składa się z 6 budynków, w których znajduje się 12 mieszkań. Każdy z lokali mieszkalnych jest zlokalizowany na dwóch poziomach i ma powierzchnię od 171 m.kw do 181 m.kw.

Każdy z segmentów ma do dyspozycji znaczny podjazd od frontu oraz przestronny ogródek do wyłącznego użytku.

Parter każdego z mieszkań składa się z:
– przestronnego salonu
– otwartej kuchni,
– łazienki,
– gabinetu,
– wiatrołapu z bezpośrednim wejściem do garażu.

Na piętrze znajdują się:
– 4 sypialnie, w których można wydzielić osobne garderoby
– dużej łazienki.

Wszystkie pomieszczenia są przestronne i mają prosty układ, co daje duże możliwości na płaszczyźnie aranżacji, na przykład zaaranżowania sypialni na gabinet czy garderobę.

Inwestycja jest zbudowana w oparciu o najwyższe standardy energooszczędności.
Każdy segment jest przygotowany do zainstalowania nowoczesnych paneli fotowoltaicznych (opcja), docelowo wyposażony w system centralnego ogrzewania podłogowego zasilanego pompą ciepła. Wewnątrz inwestor zapewnił możliwość zainstalowania systemu inteligentnego sterowania domem.

Staranne wykończenie, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły jest znakiem rozpoznawczym tej inwestycji. Budujemy tak, jak sami chcielibyśmy mieszkać.

To co wyróżnia tą inwestycję to niespotykanie duże, przestronne metraże, duże ogródki, podjazd, na którym zmieści się drugi samochód, trwałość i solidność wykonania.

Osiedle będzie ogrodzone, z zamkniętym wjazdem w wewnętrzną uliczkę.
W ramach realizacji inwestycji teren zostanie zagospodarowany – droga wewnętrzna, chodniki, zieleń. Do dyspozycji najmłodszych mieszkańców osiedla będzie duży, przyjazny i bezpieczny plac zabaw.

Lokalizacja – Radomierzyce, ul. Różana, tuż przy południowej granicy Wrocławia.

Zapraszamy na spotkanie i prezentację, na której z przyjemnością opowiemy o szczegółach inwestycji.

Ostateczny termin zakończenia całej inwestycji to IV kwartał 2020

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre