Sprzedaż
323658
Zakręt
(gm. Wiązowna)
1 090 000 zł

NOWA AKTUALNA OFERTA – 1.09.2020

Działka inwestycyjna zlokalizowana przy drodze ekspresowej S17 pomiędzy węzłami Zakręt (1km) i Lubelska (2km). Wjazd na S17 poprzez drogę serwisową (opaskę) składającą się z dwóch pasów ruchu o łącznej szerokości 6m; rozwiązania dotyczące planowanego ruchu drogowego przekazane przez GDDKiA są dostępne dla zainteresowanych.

Bardzo dobra lokalizacja; przeznaczenie to m.in. biuro, magazyn, produkcja, skład, hurtownia, salon sprzedaży. Teren objęty mpzp – usługi.
Doskonała komunikacja – tylko 19 km do Centrum (PKiN). Wymiary działki to 57m x 38m. Gaz, energia elektryczna, szambo, własne ujęcie wody, światłowód. Działka jest płaska i przylego dłuższym bokiem do drogi co znacząco może ułatwić rozplanowanie przyszłej inwestycji.

Na skraju terenu (5m od granicy działki) znajdują się piętrowy budynek z cegły w dobrym stanie technicznym o powierzchni ok. 140m2. W zależności od potrzeb może on zostać wykorzystane na czas budowy lub do adaptacji na funkcję mieszkalną (zgodnie z mpzp).

Komplet dokumentów w biurze; nieruchomość jest gotowa do sprzedaży. Dotakowo istnieje możliwość zakupu terenu o łącznej powierzchni 4 000m2.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre