Wynajem
323571
ul. Stańczyka
Warszawa Wola Odolany
(gm. Wola)
2 230 zł

Jeśli od wynajmowanego mieszkania oczekujesz nowoczesności, wysokiego standardu i funkcjonalnego układu, chcesz zamieszkać w nowym i nieużytkowanym przez nikogo wcześniej lokalu, a jednym z Twoich kluczowych wymagań jest świetna lokalizacja, która zapewni Ci szybkie połączenie z centrum Warszawy jak i innymi dzielnicami, to trafiłeś na właściwe ogłoszenie, a więcej szczegółów dowiesz się poniżej:

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 36 mkw, usytuowane na szóstym piętrze w niedawno oddanym do użytku budynku o podwyższonym standardzie z garażem podziemnym znajdującym się na ulicy Stańczyka 5 na warszawskiej Woli.

Lokal składa się:

 • salonu z aneksem kuchennym,
 • komfortowej sypialni,
 • holu z dwiema pojemnymi szafami wnękowymi,
 • eleganckiej łazienki z wc wyposażonej w wannę z dodatkowo wbudowanym prysznicem
 • szerokiego balkonu

Wysokość lokalu 2,65 m. Miejsca postojowe w garażu podziemnym zlokalizowane są w pobliżu windy i dostępne za dodatkową opłatą (180 zł miesięcznie za jedno miejsce)

Mieszkanie jednostronne, o południowo zachodniej ekspozycji zapewniającej duży dostęp światła słonecznego przez większość część dnia.

Lokal został zaprojektowany przez projektanta wnętrz na wzór apartamentów wysokiej klasy i zaopatrzony w niezbędne meble i nowoczesne sprzęty, które usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających najemców.

Jedną z największych korzyści z wynajęcia oferowanego mieszkania jest doskonała lokalizacja:

 • w odległości 3 min od wyjścia z budynku znajduje się przystanek autobusowy kilku linii autobusowych, nie więcej niż 10 min przyszłym najemcom zajmie dojście do dworca zachodniego, natomiast osoby zmotoryzowane docenią bliskość wjazdu na jedną z głównych warszawskich ulic (Aleję Prymasa Tysiąclecia)
 • w bliskiej odległości stale poszerzająca się infrastruktura usługowa (fitness cluby sklepy, lokale gastronomiczne, pralnia), a w niewiele dalszej Galeria handlowa Blue City i CH Reduta
 • jeden z piękniejszych warszawskich Parków (Park Szymańskiego) oddalony jedynie 15 min spacerem od budynku

Opłaty:

 • czynsz najmu w wysokości 2230 zł,
 • opłata do wspólnoty mieszkaniowej w wysokości 270 zł. Opłata obejmuje m.in zaliczkę na media (woda i ścieki, ogrzewanie), koszt wywozu nieczystości. Ewentualne dopłaty za ponad prognozowane zużycie mediów pokrywa najemca,
 • opłata za energię elektryczną płacona zgodnie z faktycznym zużyciem. Internet i telewizja we własnym zakresie najemcy

Kaucja w wysokości 3000 zł. Preferowana umowa w oparciu o najem okazjonalny lub instytucjonalny na minimum 12 miesięcy

Mieszkanie idealne dla pary, wymagającego singla lub singielki i z pewnością oferta, która nie będzie dostępna długo na rynku, dlatego lepiej już dziś zadzwoń i przekonaj się jak wygodnie możesz zamieszkać.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre