Wynajem
323509
ul. Brata Alojzego Kosiby
Wieliczka
(gm. Wieliczka)
12 000 zł

Oferujemy do wynajęcia nieruchomość o dużym potencjale! – 3 kondygnacyjną, o łącznej powierzchni około 300m, położonej na 10,5 ar działce.

Położenie bardzo atrakcyjne, przy ul. Brata Alojzego Kosiby 16, w centrum Wieliczki.
W najbliższym otoczeniu zabudowa usługowa: m.in. gabinety lekarskie, kosmetyczne, przedszkole, caritas, klasztor, apartamenty, oraz zabudowa jednorodzinna.

Budynek przeznaczony jest do gruntownego remontu – potrzebna jest wymiana instalacji, ocieplenie ścian, zorganizowanie na nowo przestrzeni wewnętrznej na potrzeby klienta.
Wybudowany z solidnych materiałów, według indywidualnego projektu Zygmunta Gawlika, przez wiele lat służył jako dom mieszkalny i gabinet lekarski. Obecnie w dobrym stanie jest strop, dach i mury.

Przeznaczenie: wynajem długoterminowy, a po przeprowadzonym remoncie przez inwestora – w pełni rozliczenie w czynszu.

Nieruchomość może zostać wykorzystana pod różną działalność: oświatową, handlową, lekarską, prawniczą – w zależności od potrzeb najemcy.
Do dyspozycji jest duży, piękny ogród, który w przyszłości może posłużyć również jako parking. Dużym atutem jest możliwość wjazdu na posesję z dwóch niezależnych stron (również od ul. Kołacza).

Kondygnacje:
parter: lokal – 88 mkw,piwnice – 40 mkw,korytarz – 21 mkw,
piętro 1: 2 pokoje,kuchnia,łazienka,korytarz,
piętro 2: 4 pokoje,łazienka,korytarz.Klatka na każdym piętrze zajmuje ok. 10 mkw.

Do dyspozycji jest również bardzo duży taras na 1 piętrze oraz balkon na 2 piętrze z pięknymi widokami na Pogórze Wielickie.

Możliwość dowolnej aranżacji i zmiany układu pomieszczeń!

Czynsz: 12 000 zł + media wg zużycia (do rozliczenia remont)

Zapraszamy do prezentacji i rozmów.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre