Wynajem
323505
ul. Grodzka
Kraków Stare Miasto
(gm. Kraków-Śródmieście)
15 500 zł

Lokal zajmuje całe I piętro kamienicy. Składa się z 8 pokoi hotelowych z łazienkami, stanowiących samodzielne apartamenty. Trzy z nich wyposażone są dodatkowo w aneksy kuchenne. Istnieje możliwość dostosowania funkcjonalności i wyposażenia poszczególnych pokoi do potrzeb najemcy. Nie ma możliwości przebudowy.

Apartamenty/pokoje utrzymane są w jasnej kolorystyce. Umeblowane ze smakiem i uwzględniające klimat krakowskich kamienic. Wejścia do wszystkich apartamentów/pokoi znajdują we wspólnym holu (mogącym pełnić rolę salonu), w którym obecnie wydzielona jest recepcja. Do powierzchni lokalu wlicza się także pomieszczenie gospodarcze z pralką i suszarką oraz kuchnia.

We wszystkich pomieszczeniach znajduje się wyłożona kafelkami podłoga. Apartamenty/pokoje wyposażone są w telewizory z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych. Wszystkie posiadają łazienki z nowoczesnymi kabinami prysznicowymi.
Aneksy kuchenne w 3 apartamentach wyposażone są w podstawowy sprzęt, płytę grzewczą oraz czajniki. Okna apartamentów wychodzą na ulicę Grodzką lub podwórze kamienicy. Pomimo lokalizacji przy jednej z głównych turystycznych ulic Krakowa, nie ma odczucia hałasu.

Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w XV-wiecznej kamienicy przy ul. Grodzkiej w Krakowie, stanowiącej fragment Drogi Królewskiej prowadzącej na Wawel. Ścisłe centrum Starego Miasta, ok 100m od płyty Rynku Głównego, bliskość większości najważniejszych zabytków Krakowa, w tym Zamku Królewskiego na Wawelu, do którego jest ok. 10 minut piechotą.

Znakomita komunikacja tramwajowa we wszystkich kierunkach Krakowa. Odległość od Dworca Głównego, ok. 15 minut piechotą. Do autobusów, ok. 5 minut. Idealne miejsce aby czerpać z wszystkiego co oferuje Kraków. Bliskość rozmaitych sklepów, restauracji, kawiarni. Lokalizacja prestiżowa i cenna turystycznie.
W odległości ok. 50m znajduje się postój TAXI.

Prócz kwoty najmu, jedynymi kosztami dodatkowymi są prąd i woda – rozliczane wg zużycia zgodnie z odczytami z liczników – oraz śmieci.
Obowiązuje także kaucja.
Wszelkie koszty pośrednictwa pokrywa Wynajmujący.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre