Sprzedaż
323464
Złotów
(gm. Zawonia)
96 360 zł

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek budowlanych położonych w otoczeniu lasów, w cichej i spokojnej miejscowości Złotów w gminie Zawonia, powiat Trzebnicki. W bezpośredniej okolicy znajdują się duże kompleksy leśne oraz tereny pozbawione uciążliwego przemysłu. Dzięki temu panuje tu wspaniały mikroklimat, czyste powietrze oraz możliwość obcowania z naturą.

Grzybne lasy, czyste powietrze oraz dobry dojazd drogą ekspresową S8 ( 18 km do węzła Łozina), sprawiają, że tereny te zostały już docenione przez wielu mieszkańców okolicznych miast, którzy wykorzystują działki również pod rekreację i agroturystykę:
Miejscowość znajduje się w niedalekiej odległości od:
Wrocławia – 30 km od granic miasta,
Trzebnicy- 16 km,
Oleśnicy 17 km,
Twardogóry- 12 km.

Posiadamy w ofercie kompleks 10 działek budowlanych uzbrojonych w prąd. Zlokalizowanych na uboczu wsi, oddalonych o 200 metrów od najbliższych zabudowań. W jego skład wchodzą działki o powierzchni: 1606 m², 830 m², 860 m², 889 m², 920 m², 949 m², 963 m², 873 m², 882 m², 1449 m².

Działki objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą i bliźniaczą- 2MN:
– przeznaczenie uzupełniające nieuciążliwe usługi lokalne,
– wysokość zabudowy nie może przekroczyć 2 kondygnacji nadziemnych ( parter i poddasze użytkowe) i wysokości 9 m,
– dachy naczółkowe, dwuspadowe, o symetrycznie nachylonych połaciach,
– kąt nachylenia połaci dachowych 30° – 45°, pokryte dachówką ceramiczną lub cementową w kolorze ceglastym, materiałami dachówko podobnymi w kolorze czerwonym matowym,
– maksymalna powierzchnia zabudowy i powierzchni utwardzonych 50 % powierzchni działki (w tym powierzchnia zabudowy 30 %),
– minimalna powierzchnia biologicznie czynna nie powinna być mniejsza niż 50 % powierzchni działki.

To idealne miejsce aby w niespełna 35 minut uciec z miejskiego gwaru Wrocławia i odpocząć na łonie natury.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre