Sprzedaż
323441
ul. gen. Bronisława Bohaterewicza
Warszawa Praga-Południe
(gm. Praga-Południe)
930 000 zł

Szukasz mieszkania, które zapewni Ci przestrzeń i prywatność, ale jednocześnie nie chcesz tracić dużo czasu na dojazd do centrum? Widok z okna na jezioro pozwoli zapomnieć, że jesteś w Warszawie. Do tego dzięki dwóm poziomom poczujesz się, jakbyś mieszkał w domu, a nie mieszkaniu. Ciekawy? Koniecznie zapoznaj się ze szczegółami tej oferty.

Blok, w którym położone jest prezentowane mieszkanie, usytuowany jest w pierwszej linii od Jeziora Balaton na warszawskiej Pradze-Południe, przy kameralnej ulicy B.Bohaterewicza 5/7. Mieszkanie znajduje się na dwóch ostatnich piętrach (8,9) budynku zbudowanego w 1994r. 
Lokalizacja ta zapewnia poczucie prywatności, od najbliższych bloków dzieli nas duża odległość. Nie ma mowy o zaglądaniu sąsiadów przez okno. Kawa na balkonie kilkadziesiąt metrów nad ziemią z widokiem na zielony park i wodę smakuje jak nigdzie indziej. Duża ilość okien zapewnia odpowiednie nasłonecznienie. Mieszkanie w tej lokalizacji to gwarancja szybkiego dojazdu do najważniejszych punktów stolicy i to bez wsiadania do samochodu, komunikacja miejska do najbliższej stacji metra dojedziemy w niecałe 15 min.

Po przekroczeniu progu znajdujemy się w przedpokoju ( 10m2), na lewo od  wejścia uwagę przykuwa przestronny, jasny salon (20m2) z wyjściem na balkon, jest możliwość połączenia go z przylegającą kuchnią. Kuchnia (9m2) ma kształt litery L, wieńczy ją okno. Po ewentualnym połączeniu otrzymamy prawie 30m2. Pierwszy poziom to również oddzielny pokój (12m2) i mniejsza toaleta z WC (2,75m2). Istnieje możliwość zamontowania w niej prysznica. Każde z pomieszczeń na pierwszym poziomie jest widne, również toaleta. W przedpokoju znajdują się drewniane schody, które przyjemnie reagują na każdy krok. Prowadzą nas one na drugi poziom mieszkania, gdzie znajdziemy większą toaletę (5,5) wyposażaną w wannę oraz dwie osobne sypialnie, które są swoim lustrzanym odbiciem (obie po 16m2). Warto zwrócić w nich uwagę na bardzo wysokie skosy, od 2m do 3,5 w najwyższym punkcie, pozwala to na zbudowanie antresoli lub wykorzystanie łóżek piętrowych. Jedna z sypialni ma swoja osobną garderobę.
W skład drugiego poziomu wchodzi też pomieszczenie gospodarcze(1mx1m) w którym możemy trzymać wszystkie niezbędne w domu sprzęty.  

Blok jest ocieplony i wyposażony w nową szybką windę, czynsz do spółdzielni to tylko 600 pln/mc. Mieszkanie charakteryzuje się świetnym rozkładem pomieszczeń i dużymi możliwościami przearanżowania pod własne potrzeby. W najbliższej okolicy wszystko co niezbędne: szkoły, przedszkola liczne sklepy jak i przestrzeń do aktywnego spędzania wolnego czasu. Dwa poziomy, prawie 100m2 to przestrzeń która czeka na aranżację nowego właściciela, którego może ograniczyć tylko wyobraźnia.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre