Sprzedaż
323398
ul. Puławska
Warszawa Mokotów
(gm. Mokotów)
625 000 zł

WARSZAWA GÓRNY MOKOTÓW

PUŁAWSKA – IDZIKOWSKIEGO

INFORMACJE PODSTAWOWE

Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56,21 m2 położone przy ulicy Puławskiej w jednej z najlepszych części Górnego Mokotowa u zbiegu ulic Puławskiej i Idzikowskiego, pomiędzy stacjami metra Ksawerów i Wilanowska.

Położone na piątym piętrze powojennej kamienicy wybudowanej w 1955 roku (nad kondygnacją na której znajduje się mieszkanie jest strych).

Pomieszczenia są wysokie – 290 cm doświetlone dużymi, charakterystycznymi oknami. Mieszkanie położone w zadbanym budynku w którym wymieniono wszystkie, wewnętrzne instalacje techniczne, wyremontowano poszycie dachu oraz orynnowanie oraz odnowiono klatkę schodową.

Mieszkania składa się obecnie: z pokoju dziennego o pow. 20,70 m2, który jest doświetlony dwuskrzydłowym oknem oraz drzwiami balkonowymi prowadzącymi na balkon o pow. 3,30 m2 zorientowanego na południowy wschód oraz drugiego pokoju o pow. 14,80 m2 i widnej, dużej kuchni o pow. 11,30 m2 , których okna wychodzą na północny zachód, w stronę zielone cichego podwórka, prostokątnego przedpokoju o pow. 5,70 m2 i praktycznej łazienki o pow. 2,89 m2 oraz WC o pow. 1 m2.

Mieszkanie do remontu, z dużym potencjałem możliwej przebudowy. W zależności od potrzeb i zamiarów nowego właściciela można zachować obecny podział na dwa przestronne i bardzo jasne pokoje z dużą kuchnią z miejscem na część przeznaczoną na jadalnię jak również można uzyskać w drodze adaptacji trzeci pokój w miejscu obecnej kuchni.

Potencjalnie dobra inwestycja z przeznaczeniem na najem dla osób studiujących i uczących się, ponieważ w sąsiedztwie i okolicy Górnego Mokotowa znajdują się liczne wydziały Politechniki Warszawskiej i wydziały Szkoły Głównej Handlowej jak również szkoły podstawowe i gimnazja.

ROZKŁAD

– mieszkanie wysokie 290 cm składa się z:
– pokoju dziennego o pow. 20,70 m2
– drugiego pokoju o pow. 14,80 m2
– oddzielnej kuchni ze spiżarnią o pow. 11,30 m2
– łazienki o pow. 2,89 m2
– hallu o pow. 5,70 m2
– wc o pow. 1 m2

INFORMACJE DODATKOWE

– strefa bezpłatnego parkowania oraz miejsca parkingowe za budynkiem
– dwie stacje metra w zasięgu kilkuminutowego spaceru Metro Wilanowska w odległości 600 m, metro Ksawerów w odległości 1 km oraz autobus i tramwaj praktycznie „pod domem”
– pełna infrastruktura handlowo – usługowa Górnego Mokotowa
– w bezpośrednim sąsiedztwie liczne parki jak np. Królikarnia Skwer im. Grupy AK
– mieszkanie jest odrębną własnością z założoną księgą wieczystą
– czynsz administracyjny w wysokości 442 zł bez zaliczek na śmieci i wodę
– piwnica o pow. 4 m2

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre