Sprzedaż
323364
Sarbinowo
(gm. Mielno)
93 000 zł

Mieszkać czy inwestować…

Marzysz o swoim miejscu nad Bałtykiem, świeżym morskim powietrzu, pięknych widokach i zachodzie słońca na plaży?

A może chcesz ulokować Swoje oszczędności? Grunt nad morzem to zawsze świetna INWESTYCJA!

Nieruchomość…

Płaska działka budowlana w kształcie prostokąta i wymiarach 41m x 27m o łącznej powierzchni 1103 m2 z dostępem do drogi.

Nieruchomość przy drodze gminnej.

Odległość do morza i plaży w Sarbinowie to 2 km (3 min. samochodem, 7 min. rowerem)…

Według Studium Uwarunkowań i Zagospodarowania Przestrzennego Gminy działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną,

Kompletne uzbrojenie terenu (gaz, prąd, woda) znajdziemy w drodze, tuż przy samej działce.

Aby zwiększyć możliwości budowlane, lub zainwestować w większą ilość gruntów, można dokupić również dwie sąsiadujące działki o łącznej powierzchni 2200 m2.

Lokalizacja….

Działka położona w spokojnej części SARBINOWA z dala od zgiełku szybko rozwijającej się miejscowości, ulokowana wzdłuż drogi, pośród malowniczych terenów Sarbinowa.

Do centrum kurortu mamy niecałe 2km gdzie znajdziemy pełną infrastrukturę, od Mielna dzieli nas 5km natomiast do większego miasta Koszalin 15km.

Zainwestuj w marzenia o własnym domu nad Morzem, bądź stwórz sobie dodatkowe źródło DOCHODU, lub po prostu ulokuj bezpiecznie swoje oszczędności- wybór należy do Ciebie!

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Będziemy z Tobą od A do Z… podczas transakcji, oraz pomożemy w doborze najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre