Sprzedaż
323359
ul. Rolnicza
Żabia Wola
(gm. Żabia Wola)
751 380 zł

Grunty pod inwestycje mieszkaniowe
Jeśli rozważasz zakup gruntów pod inwestycje mieszkaniowe, oto prawdziwa gratka! Żabia Wola w powiecie grodziskim, około 30 km na południowy zachód od Warszawy – idealna odległość od stolicy, aby móc w niej pracować i załatwiać ważne sprawy, a odpoczynek zapewnić sobie pośród drzew.

Co konkretnie mamy Ci do zaoferowania
Sześć działek budowlanych o powierzchni kolejno:

90/3 – 1550 mkw.
90/4 – 1500 mkw.
90/5 – 1500 mkw.
90/6 – 1500 mkw.
90/7 – 1500 mkw.
90/8 – 1744 mkw.,

które w sumie, z wyznaczoną drogą dojazdową, zajmują obszar 10 734 mkw., to doskonałe miejsce na stworzenie przyjemnych warunków do życia kilku rodzinom. Wyrównany i oczyszczony teren aż się prosi, aby postawić na nim kilka domów jednorodzinnych wolnostojących bądź w zabudowie bliźniaczej. Wszystko zależy od inwencji twórczej nabywcy, czemu z pewnością dodatkowo sprzyja regularny kształt działek.

Garść istotnych informacji praktycznych
Do kompleksu działek od ul. Rolniczej wydzielona jest komfortowych wymiarów droga dojazdowa o szerokości 8 metrów. Jeśli chodzi o instalacje, w ulicy Rolniczej biegnie woda miejska, gaz miejski oraz prąd. W pobliżu znajdują się domy jednorodzinne oraz duże działki z zabudową rezydencjalną, a także lasy, co bez wątpienia sprzyja wyciszeniu i nastraja pozytywnie. A skoro już trzeba się wybrać do stolicy, to zaledwie 2,4 km od działek znajduje się wjazd na trasę S8, którą szybko można dotrzeć do miasta i równie szybko z niego powrócić.

Co w samej Żabiej Woli
Centrum miejscowości mieści się w odległości ok. 2 km. Działają tu m.in. Urząd Gminy, Komenda Powiatowa Policji, poczta, przychodnia, apteka, a także liczne sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne. Są tu również placówki edukacyjne, co jest nie bez znaczenia dla rodziców małych i nieco większych dzieci. Na szczególną uwagę zasługuje Dom Kultury, zorganizowany w historycznym zespole dworskim z początku XIX wieku, dziś odrestaurowanym.

Zapraszam serdecznie do kontaktu.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre