Wynajem
323324
ul. Dereniowa
Warszawa Ursynów
(gm. Ursynów)
3 800 zł

:: Krótko:
Ursynów / Stary Imielin, 2 pokoje, około 52 mkw, blisko do metra, miejsce postojowe w garażu podziemnym.

:: Dla kogo?
Nieruchomość idealna dla singla lub pary z jednym dzieckiem, ale sprawdzi się także jako ciche biuro.

:: Atuty?
Doskonała lokalizacja, zupełnie nowe mieszkanie, jasne i przestronne wnętrze, 1 sypialnia, 1 łazienka, osobna kuchnia i salon, garaż na 1 auto.

:: Czy to jest to, czego szukasz?
Apartament o powierzchni 52 m2 z wydzieloną kuchnią w dobrej lokalizacji.

Rozkład:
– salon z jadalnią oraz wyjściem na słoneczny balkon,
– sypialnia,
– oddzielna kuchnia,
– łazienka.

:: Co w okolicy?
W okolicy znajdują się liczne sklepy i punkty usługowe, w tym hipermarket z galerią sklepów. Swoje odziały mają tu renomowane placówki medyczne. W sąsiedztwie zadbasz o kondycję fizyczną, działają tu liczne siłownie, baseny i fitness kluby. Oferta edukacyjna tej części miasta ucieszy wszystkich rodziców. Działają tu renomowane szkoły publiczne oraz prywatne. Jeśli Twoje dzieci uwielbiają wyczynową jazdę na rowerach MTB, z pewnością ucieszy je bliskość kultowej Górki Kazurki oraz Lasu Kabackiego. Jeśli wolicie inne sporty – Arena Ursynów zaprasza.

:: Jak z komunikacją?
Lokalizację docenią zmotoryzowani, jak i korzystający z komunikacji miejskiej. Stąd wszędzie jest blisko. W 5 minut dojdziesz do stacji pierwszej linii metra, blisko także do portu lotniczego na Okęciu, biznesowych części miasta i Śródmieścia. W okolicy znajduje się węzeł ulicy Puławskiej i trasy S2. Do przystanku autobusowego jest 200 metrów.

:: Samochody?
Do mieszkania przynależy 1 miejsce w garażu – w cenie!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre