Wynajem
323312
ul. Unii Lubelskiej
Poznań Starołęka
(gm. Poznań-Nowe Miasto)
1 450 zł

Oferuję na wynajem bardzo ustawne i jasne, 3-pokojowe mieszkanie (62 m2) na pograniczu poznańskich Rataj i Starołęki – ul. Unii Lubelskiej. Świetny dojazd nową linią tramwajową. Mieszkanie z balkonem i pięknym widokiem na panoramę Poznania. Umeblowane, dostępne od zaraz. Tylko najem okazjonalny. Bez zwierząt.

Mieszkanie usytuowane na 6. piętrze 10-piętrowego bloku z windą na osiedlu przy ul. Unii Lubelskiej 18. Bardzo jasne – okna od strony zachodniej z widokiem na Poznań.

Składa się z salonu (17,5 m2) z wyjściem na balkon (5 m2) i dwóch pokoi (10 i 10,5 m2) oraz kuchni (9 m2) i dużej, 5,5-metrowej łazienki. Na korytarzu (10,5 m2) pojemna szafa odzieżowa z przesuwanymi drzwiami.

Miesięczne opłaty, oprócz czynszu najmu – 1450 zł, to czynsz do spółdzielni ok. 530 zł, w tym woda, gaz i ogrzewanie. Natomiast rachunki za prąd według wskazań licznika. Do tego jednorazowa kaucja w wysokości jednego czynszu najmu i czynszu do spółdzielni.

Na osiedlu sklep sieci Lewiatan i Żabka, piekarnia i ciastkarnia sieci Ren-Mac oraz punkty usługowe. Na parterze bloku pierogarnia „Nie śpimy, lepimy!”. Tuż przy bloku plac zabaw, nieopodal boisko do koszykówki. Za blokiem sporo zieleni i alejki spacerowe.

300 m do nowo powstałej pętli tramwajowo-autobusowej. Stamtąd 15 minut tramwajem do centrum mista (linia nr 5) i do dworca głównego (linia nr 11); 10 minut autobusem (linia nr 174) do węzła komunikacji tramwajowo-autobusowej Rondo Rataje oraz do Galerii Posnania (największej galerii miasta).

10 minut samochodem do Centrów Handlowych M1 oraz Poznań-Franowo (m.in. Auchan, Media Markt, Obi, Ikea, Decathlon, a także ogromny wybór punktów handlowo-usługowych i gastronomicznych). Tyle samo do węzła Poznań-Krzesiny na autostradzie A2.

Zapraszam na prezentację mieszkania!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre