Sprzedaż
323236
ul. Solec
Warszawa Śródmieście Powiśle
(gm. Śródmieście)
582 176 zł

Serce Powiśla, wszędzie blisko. Osiedle pomiędzy ulicami Tamka, Solec i Kruczkowskiego. Idealne na pierwsze mieszkanie dla młodych ludzi. Doskonała komunikacja, cicho. 6 piętro z windą, 2 pokoje z oddzielną kuchnią plus piękny widok z salonu i balkonu/loggi. Mieszkanie w dobrym stanie, tylko łazienka wymaga nieco uwagi.

Obok przez ścianę oferuję drugie mieszkanie na sprzedaż: 30m2, 2 pokoje po generalnym remoncie, wysoki standard w cenie 495 000 zł z całym wyposażeniem.

Mieszkanie:
Salon z wystawą zachodnią i balkonem/loggią zapewnia dużo światła i możliwość delektowania się niezapomnianymi zachodami słońca. Osobna, zamykana duża kuchnia z oknem z pewnością ucieszy niejedną osobę.  Sypialnia jest duża i z pewnością pomieści dodatkowe szafy gdyby była taka potrzeba. Możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju.
Do mieszkania jest założona osobna księga wieczysta, a grunty są uregulowane.

Okolica
Nie sposób wymienić wszystkiego co oferuje najbliższa okolica. Rozrywka, wypoczynek, dobre restauracje i bary, autobusy, przystanek metra, kolejowy, szkoły, szpital, uczelnie, biblioteka BUW. Wszystko, by wygodnie mieszkać. To tu żyje się w symbiozie z naturą, rzeką i historią miasta – bulwary wiślane, Elektrownia, muzea i parki.

Komunikacja
Autobusy, stacja metra i kolejowa oraz punkt rowerów miejskich w odległości 2-5 minut spacerem.

Zachęcam do obejrzenia spaceru wirtualnego oraz zapraszam na prezentację. Jest możliwość spotkania i obejrzenia wirtualnie mieszkania przez Whatsapp.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre