Sprzedaż
323150
ul. Wesoła
Karwieńskie Błoto Pierwsze Sławoszynko
(gm. Krokowa)
2 199 000 zł

Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu, o obszarze 9057 m2, położona w Sławoszynku / Karwieńskie Błoto Pierwsze (województwo pomorskie, powiat pucki, gmina Krokowa).
Działkę dzieli jedynie 2 km drogi w linii prostej do linii brzegowej Bałtyku oraz początku znanej i uczęszczanej miejscowości turystycznej Karwia.

Zgodnie z MPZP działka gruntu daje szerokie możliwości zagospodarowania tego terenu pod:
– zabudowę turystyczną (domki letniskowe),
– zabudowę mieszkaniową / apartamentową,
– zabudowę rekreacyjną i sportową,
– zabudowę handlową, gastronomię, zabudowę usługową o złożonej strukturze,
– zabudowę produkcyjną,
– zabudowę produkcyjno-składową,
– zabudowę produkcyjno-rolniczą (np. przetwórstwo, chłodnia, sortownia itp).

Do działki przyłączone są wszystkie media (gaz, woda, kanalizacja, prąd) umożliwiające korzystanie z nich w ilościach przemysłowych. Na działce jest własna stacja trafo. Dodatkowym atutem są dwa budynki w stanie surowym, z których jeden jest już zadaszony.
Ponadto działka jest doskonale skomunikowana z nowymi asfaltowymi drogami ze wszystkimi większymi miejscowościami w regionie, np.: Karwia, Krokowa, Puck, Dębki, Wejherowo, Jastrzębia Góra oraz kluczowymi miastami portowymi takimi jak Gdańsk i Gdynia (40-60km) oraz port rybacki Władysławowo (20km)

Nieruchomość znajduje się na terenach turystycznych i ma duży potencjał, jest z trzech stron ogrodzona i położona na skrzyżowaniu trzech dróg przebiegających obok nieruchomości.
W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się kilka rezerwatów przyrody oraz obiekty historyczne, rekreacyjne i turystyczne. Położenie tej działki z niepowtarzalnym nadmorskim klimatem daje idealne warunki do prowadzenia działalności turystycznej, wypoczynku i rekreacji lub stworzenia całorocznego kompleksu mieszkalnego. Możliwa jest również działalność produkcyjna.
Oferta skierowana jest dla deweloperów, przedsiębiorców, inwestorów i osób prywatnych.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre