Sprzedaż
323109
ul. 11 Listopada
Głowno
(gm. Głowno)
530 000 zł

Na sprzedaż dom budowany z sercem w stanie surowym o powierzchni użytkowej 207,80 m2, w miejscowości Głowno.

Dom został wybudowany na działce o powierzchni 1886 m2 na ulicy 11 listopada.

Oferta idealna dla osób, które nie mają czasu na budowę domu lub chciałyby zaoszczędzić czas i pieniądze na stawianie murów, jednak cenią sobie urządzenie własnego gniazdka według swoich potrzeb i osobistego gustu.

Ale również dla osób, które chcą żyć ekologicznie- grube mury i solidne ocieplenie pozwala obniżyć ogrzewanie domu do minimum, natomiast dach idealnie nadaje się pod założenie fotowoltaiki, według planu miasta w najbliższym roku ma również zostać założony gaz w ulicy.

Na parterze znajdują się:
*przestronny salon z wyjściem na taras na tyłach domu
*spora kuchnia
*pokój, który może być gościnną sypialnią lub gabinetem, ale również jadalnią w zależności od potrzeb nowych właścicieli
*łazienka
*wiatrołap
*przedpokój
*kotłownia z bezpośrednim wejściem z podwórka

Poddasze użytkowe składa się z :
*3 pokoi, z każdego jest wyjście na balkon. Jeden pokój- przewidziany dla rodziców ma osobny balkon, natomiast dwa pokoje przewidziane dla dzieci mają jeden duży balkon znajdujący się od strony podwórka, po całej długości ściany.
*łazienka
*garderoba
*przedpokój
*strych

Większość ścian to ściany działowe, które można dowolnie przestawiać.

Dzięki licznym oknom do domu wpada dużo promieni słonecznych.

Wielkość działki pozwala na dowolną aranżacje- w przypadku dzieci można zrobić dla nich mini plac zabaw, dla osób lubiących relaks w wodzie również znajdzie się miejsce na postawienie basenu. Osoby, które gustują w bujnej roślinności mogą dowolnie zaprojektować piękny ogródek z licznymi nasadzeniami.

Na działce znajduje się duży garaż dwustanowiskowy, w którym mieszczą się dwa spore busy. Osoby posiadające takie właśnie auta już nie muszą się martwić o miejsce.

Dodatkowo została wybudowana wiata śmietnikowa, gdzie można ukryć pojemniki na śmieci. Daje to
estetyczną i miłą dla oka spójną całość.

Nieruchomość położona jest około 1 km od centrum miasta oraz Zalewu Mrożyczka, gdzie znajduje się plaża, wypożyczalnia sprzętu wodnego, plac zabaw oraz liczne altany piknikowo- grillowe.

Głowno to spokojne miasteczko oddalone ok 10 km od Strykowa i 30 km od Łodzi.

Pomimo, że działka położona jest tak blisko centrum miasta okolica jest cicha, spokojna, idealnie nadająca się do zamieszkania i odpoczynku od zgiełku miasta przy filiżance kawy w ogródku.

Nieruchomość położona w sąsiedztwie domów jednorodzinnych w większości są to nowe domy, w których mieszkają młode małżeństwa z dziećmi. W odległości 500m znajduje się przedszkole oraz park, natomiast 200 m dalej jest szkoła podstawowa, około 100 m od działki paczkomat InPost.

Kształt działki to prostokąt, teren płaski.

Wszystkie media (prąd, wodociąg i kanalizacja) podłączone do budynku.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre