Sprzedaż
323074
Warszawa Mokotów Królikarnia
(gm. Mokotów)
1 990 000 zł

Mam ogromną przyjemność zaprezentować nowoczesny apartament, zaprojektowany z pasją i dbałością o każdy detal. Tę oazę spokoju znajdziesz na kameralnym osiedlu, którego wizytówką jest otaczająca zieleń oraz rewelacyjna infrastruktura. Połączenie harmonii otaczającej zieleni z nowoczesnością wielkiego miasta dopełnia uczucia wyjątkowości. Szczególnie polecam osobom aktywnym, ceniącym sobie spokój, prestiż, komfort oraz bliskość zieleni.

LOKALIZACJA:

Apartament położony jest przy ulicy Jaśminowej, w jednym z najpiękniejszych rejonów Mokotowa, tuż przy Pałacu Królikarnia. Prestiż oraz spokój to niewątpliwie jedne z najważniejszych atutów tej lokalizacji.
Najbardziej pożądana i zielona część Mokotowa jest w Twoim zasięgu. W tym miejscu prestiż połączył się z wielkomiejskim stylem okraszonym wszechobecną zielenią. Otoczenie niskiej zabudowy domków jednorodzinnych gwarantuje spokój, a kameralność tej części dzielnicy daje poczucie swobody i przestrzeni. Najbliższe sąsiedztwo to ambasady i konsulaty a mieszkańcy to w większości osoby z zagranicy oraz oficjele konsularni. Atutem osiedla jest również bliskość najbardziej prestiżowej szkoły i przedszkola anglojęzycznego.

KOMUNIKACJA:

Centrum miasta – samochodem 10 min.
Metro Wilanowska spacer 10 min.
Autobusy, tramwaje – spacer 10 min.

BUDYNEK:

Kameralna zabudowa, ekskluzywna i zamknięta inwestycja. Budynek chroniony, w pełni monitorowany 24H, ogrodzony, z windą oraz wideofonem dla zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa. Aby zapewnić wygodę mieszkańców został wybudowany podziemny garaż z wydzielonymi osobnymi wjazdami dla każdego samochodu.
*Od lipca 2020 rozpoczął się remont elewacji zewnętrznej oraz klatek schodowych, który mocno podniesie prestiż i wartość nieruchomości. Królować będą modne szarości, a w klatkach schodowych marmury.

APARTAMENT

Niezwykle nowoczesny, przestronny i świeżo wyremontowany apartament mieści się na drugim piętrze budynku. Na jego powierzchnię 143m2 składa się przestronny salon z kominkiem, który swym blaskiem rozświetli niejeden wieczór. Chwile relaksu spędzić można również na dużym, półokrągłym i słonecznym tarasie z widokiem na otaczającą zieleń. Funkcjonalna i otwarta kuchnia z jadalnią zachęcać będzie do przyrządzania i serwowania wyszukanych potraw, a wysokiej klasy AGD ułatwią ich przygotowanie. W apartamencie przewidziano sypialnię dla gości oraz nowoczesną łazienkę wykonaną wg projektu architekta. Po długim dniu chwili relaksu zaznasz również w przytulnej i przestronnej sypialni z dwoma niezależnymi garderobami oraz pokojem kąpielowym, który dopełnia całości luksusu. Dodatkowym udogodnieniem w mieszkaniu jest również wydzielona pralnio-suszarnia oraz jeszcze jedna, niezależna garderoba. Wszystkim meble w zabudowie są wysokiej jakości, a wykończenie apartamentu w bardzo wysokim standardzie – użycie materiałów z najwyższej półki.

Apartament posiada system klimatyzacji (regularnie serwisowany) oraz solidnej wersji nagłośnienia Hi-Fi w każdym pokoju.

We wstępnej koncepcji architekta był plan dodatkowego 4 pokoju, który można z łatwością wydzielić.

FINANSE:

Cena podstawowa: 1.990.000 zł
Do ceny apartamentu należy dodać:
– 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym – 80 tys zł za dwa miejsca
– komórkę lokatorską w cenie 20 tys zł

Czynsz administracyjny to ok. 1200 zł/miesięcznie.

Zapraszam na prezentację nieruchomości!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre