Wynajem
322994
ul. Fort Piłsudskiego
Warszawa Mokotów
(gm. Mokotów)
6 500 zł

Apartament 2-pokojowy zlokalizowany w inwestycji Fort Cze. Jest to niezwykłe miejsce na mapie Warszawy dla osób, które wysoko cenią prywatność, bezpieczeństwo i wygodę a jednocześnie otoczenie zieleni. Na terenie XVIII wiecznego Fortu przy ulicy Idzikowskiego powstało kameralne i prestiżowe osiedle otoczone wodą.
Mieszkanie ma 67 m2 i takiej samej wielkości taras!!!

Lokalizacja:
_

Teren Fortu w zdecydowanej większości zajmują tereny zielone. Wjazd na osiedle odbywa się przez zabytkowy most z ochroną, a wejście na teren inwestycji przez reprezentacyjną recepcję w budynku z poczekalnią dla gości.
Na terenie fortu mieszkańcy będą mieli dostęp do restauracji, fitnessu, delikatesów oraz różnego rodzaju usług i zielonych części wspólnych.

Standard wykończenia:

Mieszkanie zostało wykończone z najwyższej klasy materiałów, w spokojnej tonacji. Dodatkowo zostało doposażone w wysokiej klasy armaturę, liczne szafy i schowki. W apartamencie jest klimatyzacja. Przestronny taras z pięknym widokiem na zieleń stanowi latem dodatkowe pomieszczenie stworzone do odpoczynku. Na podłodze znajduje się gres i drewniane posadzki.

Rozkład pomieszczeń:

Na 67 m2 apartamentu, składa się:
• Kuchnia połączona z salonem
• Sypialnia
• Łazienka z wanną i prysznicem
• Przedpokój
• Dodatkowo – taras 67 m2

Dodatkowe informacje:

Do mieszkania przynależy 1 miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska.
Obiekt jest chroniony i monitorowany 24/7.
Cena 6 500 zł + czynsz administracyjny.

Gorąco zapraszam na prezentację
Apartament można również zakupić!!!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre