Sprzedaż
322936
ul. Franciszka Hynka
Wrocław Gądów Mały
(gm. Wrocław-Fabryczna)
359 000 zł

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkanie w pełni rozkładowego o powierzchni 49,4 m2. Mieszkanie jednostronne położone na piętrze 4/10 z ekspozycją okien na wschód. Z okien widok na ciche i zielone tereny osiedla z placami zabaw dla dzieci.

Większy pokój o powierzchni 18,50 m2 i wyjściem na duży balkon. Mniejsza sypialnia o powierzchni ok. 10m2. Centralnie położona kuchnia z oknem o powierzchni ok 9 m2 dla rodziny może wymagać nowej aranżacji. Osobna toaleta oraz łazienka z wanną. Duży przedpokój o powierzchni ok 7m2 zapewni domownikom niezakłóconą komunikację.

Bardzo dobra lokalizacja na cichym i spokojnym osiedlu Wrocławia z doskonałą komunikacją gwarantuje swobodny dojazd w każdą część miasta. W bezpośredniej okolicy znajduje się pełna infrastruktura, blisko szkoła podstawowa, przedszkola, żłobki, przychodnie, apteki, restauracje, centrum handlowe Astra. W pobliżu liczne tereny zielone, boiska sportowe, place zabaw oraz Park Zachodni. Wszystko to sprawia, że jest to świetne miejsce dla rodzin oraz jako mieszkanie pod wynajem.
Mieszkanie wymaga tylko odświeżenia ścian oraz nowej aranżacji kuchni.

Czynsz do zarządcy budynku waz z zaliczkami na gaz, nieczystości, ciepła i zimna woda, c.o., dla 3 osób wynosi 569,00 PLN.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre