Sprzedaż
322889
ul. Pszenna
Gdańsk Śródmieście
(gm. Gdańsk)
850 000 zł

LOKALIZACJA:

Grano Residence znajduje się w obrębie ulic Pszennej i Żytniej zaledwie 250 metrów od Starego Miasta w bezpośrednim sąsiedztwie najważniejszych zabytków Gdańska To dziś najbardziej atrakcyjny adres oraz samo centrum najważniejszych wydarzeń́ kulturalnych i biznesowych. Dzięki lokalizacji i sukcesywnej rewitalizacji tej części miasta, wartość znajdujących się tu nieruchomości rokrocznie rośnie, podobnie jak średnie ceny osiągane z najmu.

INFORMACJE O NIERUCHOMOŚCI:
Kompleks Grano na Wyspie Spichrzów, to zwycięzcą w konkursie „Modernizacja Roku & Budowa XXI w”. Inwestycja z 2020 roku połączyła nowoczesną architekturę z bogatą historią. Wnętrze budynku nawiązuje do stylu art déco. Za projekt architektoniczny obiektu jak i wnętrz odpowiadała znana pracownia KD Kozikowski Design.
Dwupokojowe mieszkanie znajduje się na 5, przedostatnim piętrze. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Salon z balkonem, z widokiem na patio.

Mieszkanie o pow. 37,3 m2 w skład którego wchodzą:
Salon z aneksem – 17 m2
Sypialnia – 11 m2
Łazienka – 5 m2
Przedpokój – 4 m2

STANDARD:
Lokal w wysokim standardzie. Całkowicie wyposażony i zaprojektowany z myślą o mieszkaniu wakacyjnym lub inwestycyjnym. Przeważają jasne, stonowane kolory. W salonie biokominek.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre