585 000 zł

Home sweet home….Nieduży dom położony na przeuroczej działce. Dom jak z bajki tonący w kwiatach, parterowy ale z możliwością rozbudowy, kameralny ale z doskonałą komunikacją, przy lesie ale z infrastrukturą, która pozwala na wygodne życie .Duża działka idealnie wyalienowana z sąsiedztwa, zadbana, położona przy cichej uliczce ale 2 kroki od asfaltowej drogi, która łączy z powstającą arterią Puławska Bis.
Dom w tej chwili niewielki, 120 m2, pozwala na rozbudowę zarówno w górę – ma duże doświetlone poddasze, z którego można zrobić piętro – jak i wszerz – duża działka 1350 m2 daje ogromne możliwości rozbudowy.
Salon z kominkiem, który w zimie znakomicie ogrzewa dom (poza systemem oszczędnych grzejników elektrycznych) wychodzi na pięknie ukwiecony taras z zadaszoną altaną i grillem. Kuchnia ze spiżarnią w aneksie ale przedzielona barem. Trzy sypialnie, łazienka z oknem i pralnia oraz dwa pomieszczenia gospodarcze pozwalają na wygodne życie i przenocowanie gości w pokoju gościnnym. Z przedpokoju schody prowadzą na duże poddasze, doświetlone, w tej chwili nieużytkowe. Dach domu i wiaty pokryty nową dachówką szwedzką w 2017 roku.
Wejście na posesję przez drewnianą furtkę, która idealnie komponuje się z sielskim charakterem domu i wnętrza. Przed domem wiata na samochód i pomieszczenie gospodarcze. Podjazd ze szlachetnej kostki brukowej. Na działce studnia do podlewania ogrodu.

Dojazd do Warszawy – linie autobusowe do stacji metra Wilanowska, ok 40 minut do lotniska, nowo budowana obwodnica łączy z trasą krakowską i katowicką oraz drogą na Mińsk.
Szkoła w odległości kilku minut. W Sobikowie jest świetnie działająca przychodnia lekarska lekarzami rodzinnymi, pediatrą, dentystą, jest też gabinet zabiegowy i apteka.
Sklepy otwarte 7 dni w tygodniu z bogatą ofertą produktów z małych lokalnych wytwórni.

Niewiele jest domów parterowych do tego tak urokliwych i z takim klimatem. Dom idealny dla młodej rodziny z jednym dzieckiem lub emerytów, którzy szukają wytchnienia w otoczeniu zieleni po latach pracy i nie chcą wspinać się po schodach. Ale również dla wszystkich szukających klimatycznego miejsca na obrzeżach miasta, którzy chcieliby powoli budować swój świat zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami i w rytmie przyrody.
Zapraszam na prezentację

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre