Sprzedaż
322808
ul. Starorudzka
Łódź Ruda Pabianicka
(gm. Łódź-Górna)
695 000 zł

Na sprzedaż 3-kondygnacyjny bliźniak z roku 1992 r.o pow. całk. 250 m2 położony na osiedlu Ruda Pabianicka, działka 307 m².

Dom wykończony z dużą dbałością z materiałów dobrej jakości. Budynek ocieplony styropianem, elewacja to tynk ceramiczny. Dach pokryty blachą, izolacja wata. Ekspozycja okien na stronę wsch. i zach. Garaż jednostanowiskowy o pow. 22 m2 w dobudowanym budynku, drzwi garażowe otwierają się za pomocą pilota.

Budynek po generalnym remoncie, wymienione instalacje na bieżąco wykonywane wszystkie prace remontowe i konserwacyjne. Okna PCV, w których zamontowano rolety zewnętrzne antywłamaniowe. We wszystkich pokojach parkiet, w łazienkach terakota. Kuchnia z jadalnią w zabudowie fronty drewniane dębowe.  Dom bardzo zadbany, tani w eksploatacji, wszystkie media miejskie, dodatkowo siła, ogrzewanie gazowe – piec dwufunkcyjny Vaillant. Zamontowany został alarm, a na froncie budynku lampa z czujnikiem ruchu.

Drzwi wejściowe, antywłamaniowe otwierają się do wiatrołapu, a następnie przedpokoju o pow. 9 m2.
Na parterze znajduje się kuchnia z jadalnią (19,44 m2), ustawny salon o pow. 35 m2 z wyjściem na taras z zamontowaną markizą (28 m2) oraz łazienka (9 m2).
I piętro: sypialnia (20,5 m2) z wyjściem na balkon (5,6 m2) oraz sypialnia (29 m2) z łazienką o pow. 9 m2. Wcześniej pokój ten podzielony był na 2 osobne sypialnie, a w łazience była wanna.
II piętro: pokój o pow. 35 m2 z 3 osobnymi pomieszczeniami służącymi za schowki/garderoby.

Nieruchomość nadaje się dodatkowo na prowadzenie działalności gospodarczej, przy wykorzystaniu pomieszczeń w dobudowanym budynku (poziom 0) oraz poziom -1 w domu – o powierzchni 138 m2. Ewentualnie kontynuowaniu wynajmu tych pomieszczeń, które mają osobne wejście i oddzielne liczniki. 

Dom położony w spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych, vis-à-vis Góry Rudzkiej niedaleko stawów Stefańskiego, Centrum Handlowego „Port Łódź”.
Świetnie skomunikowany: autobus 75A (ul. Ekonomiczna), 62 (ul. Demokratyczna). Bardzo dobra infrastruktura usługowo-handlowa. jedynie 150 m do „Biedronki”, najbliższe Przedszkole Miejskie nr 2 ok. 210 m od domu, Szkoła Podstawowa nr 125 w odległości 750 m. A kto może pochwalić się, że mieszka 400 m od skoczni narciarskiej czy stoku saneczkowego? Rudzka Góra pozwala uprawiać również kolarstwo (m.in. cross-country, downhill), a dla wielbicieli astronomii jest wspaniałym miejscem do obserwacji nieboskłonu. 

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre