Sprzedaż
322805
ul. Benedyktyńska
Wrocław Śródmieście
(gm. Wrocław-Śródmieście)
499 000 zł

Szukasz nowoczesnego mieszkania dla Ciebie i Twojej rodziny? Rozglądasz się za nieruchomością przynoszącą wysokie stopy zwrotu z inwestycji?
Cenisz sobie wygodę, przestronność, jednocześnie będąc w samym centrum miasta? Właśnie przeglądasz najlepsze mieszkanie dla Twoich potrzeb!

Przestawiam wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe położone w świetnej lokalizacji niedaleko centrum Wrocławia. Mieszkanie idealne dla osób ceniących sobie przestrzeń, świetną komunikację z każdą częścią miasta oraz wysoką jakość wykończenia nieruchomości.
Większa sypialnia ma świetny potencjał na zrobienie z niej dwóch pokoi – posiada dwa wejścia oraz dwa okna. W przedpokoju funkcjonalny komandor pozwalający na jeszcze lepsze zaaranżowanie przestrzeni.

Mieszkanie znajduje się na IV piętrze bloku mieszkalnego z roku 1964.
Sporym atutem mieszkania jest jego bardzo dobre wyciszenie, nieruchomość jest po generalnym remoncie, gotowe od razu do zamieszkania. W łazience ogrzewanie podłogowe. Kuchnia wykonana pod wymiar, która w połączeniu z jadalnią oraz wystrojem salonu daje fenomenalny efekt i poczucie nowoczesności, a także smaku.
Mieszkanie jest dwustronne oraz narożne, co przynosi duży komfort w kwestii jasności pomieszczeń. Posiada funkcjonalną i bardzo komfortową aranżację. Pomimo położenia w centrum okolica jest bardzo cicha i spokojna.

Budynek został z zewnątrz docieplony: ściana szczytowa wraz z narożnikami oraz stropodach. Ogrzewanie miejskie bez podzielników ciepła. Niebawem planowane jest stworzenie nowoczesnego placu zabaw oraz siłowni funkcjonalnej niedaleko wyjścia z klatki schodowej.

Do dyspozycji jest również piwnica przynależąca do nieruchomości.
Przy wejściu do budynku znajduje się wiele ogólnodostępnych miejsc parkingowych.

W skład czynszu wchodzi ogrzewanie, woda, fundusz remontowy oraz koszty administracyjne.

LOKALIZACJA:
Ulokowane blisko centrum miasta. Ulica Benedyktyńska jest świetnie skomunikowanym miejscem z każdą lokalizacją miasta. Rewelacyjne położenie pomiędzy Pasażem Grunwaldzkim a Katedrą Wrocławską (5 min. piechotą do Pasażu Grunwaldzkiego; 10 min. do rynku; 10 min. na Politechnikę Wrocławską, Uniwersytet Przyrodniczy oraz Uniwersytetu Wrocławskiego). Blisko budynku w odległości 100 metrów przystanki komunikacji miejskiej – linie autobusowe oraz tramwajowe. Blisko tereny rekreacyjne i spacerowe, a także liczne punkty usługowe, sklepy, restauracje. Wszystko na wyciągnięcie ręki!

Umówmy się na prezentację w tym rewelacyjnym mieszkaniu!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre