Sprzedaż
322799
ul. Ludwika Nabielaka
Warszawa Mokotów Sielce
(gm. Mokotów)
1 594 300 zł

Apartament 4 pokojowy w klimatycznej przedwojennej kamienicy z 1937 r. w świetnej lokalizacji, ulica Nabielaka (sąsiedztwo Belwederska/Gagarina) Apartament o pow. 105,65 m2 (pow. w KW) na przestrzeni lat lokal był modyfikowany, przesuwane, usuwane ściany działowe, zlikwidowano piece kaflowe. Aktualny obmiar z lipca br. dokonany przez uprawnionego architekta – powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 107.04 m2.

OGÓLNIE O NIERUCHOMOŚCI

Apartament posadowiony jest na drugiej, ostatniej kondygnacji kamienicy.Jest możliwość utworzenia tarasu poprzez odpowiednią aranżację dachu nad lokalem, uzyskując odpowiednie pozwolenia ze Wspólnoty Mieszkaniowej.Cała nieruchomość jest złożona z kilku segmentów dwu i trzypiętrowych.W kamienicy jest 11 lokali. Są wszystkie media miejskie. Ładne klatki schodowe, duża kubatura, co daje poczucie przestrzeni, kute balustrady.Nieruchomość jest zamknięta, ogrodzona – wjazd na duże, zielone podwórko bramą na pilota.

SZCZEGÓŁY APARTAMENTU

Wielkości pomieszczeń apartamentu:
– salon – 21,67 m,
– pokój – 21,31 m,
– pokój – 20,45 m,
– gabinet, alkowa – 7,22 m,
– kuchnia – 12,1 m,
– łazienka z oknem (wanna narożna, kabina) -5,73 m,
– WC – 1,5 m,
– przedpokój 17 m,
– balkon – 3,29 m.
Wysokość pomieszczeń 295 cm. Piwnica z oknem 9,3 m.W przedpokoju znajdują się pojemne szafy wnękowe Komandor.Możliwość sprzedaży lokalu z umeblowaniem.

ATUTY NIERUCHOMOŚCI

Apartament idealny do zamieszkania lub na eleganckie biuro lub kancelarię.Nieruchomość położona w najbliższym sąsiedztwie zielonych parków: Park Morskie Oko, Park Promenada oraz Łazienki Królewskie. Apartament bardzo cichy. Ekspozycja, strony świata okien – wsch / zach / płd.Sąsiedztwo ekskluzywnego hotelu, możliwość korzystania z basenu.

PARKOWANIE

Wartością dodaną do nieruchomości jest garaż wolnostojący o pow. 21m zlokalizowany na zamkniętym podwórku. Konkludując, są 2 miejsca parkingowe – 1 w garażu, 2 na podjeżdzie do niego.

KOMUNIKACJA

Bezproblemowe możliwości komunikacyjne autobusowymi liniami MZA w każdym kierunku miasta.

O KAMIENICY

Kamienicę na ulicy Nabielaka wybudowano w 1937 r. . Projektantem budynku był Lucjan Korngold – projektant luksusowych kamienic w przedwojennej Warszawie. Kamienicę wybudowano dla Rene Kuhna-Bubno, udziałowca Krajowego Towarzystwa „Telefunken”. Budowę prowadziło Biuro Inżynieryjno-Budowlane W. Filanowicz, B. Suchodolski z ul. ks. Skorupki 7.

ZAPRASZAMY NA WIRTUALNY SPACER

https://sb360.online/vl0hz6m?

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre