Sprzedaż
322662
ul. Grochowska
gm. Praga-Południe
(pow. Warszawa)
560 000 zł

Do sprzedania mieszkanie 79,33 m2 kamienica cegła 1936 r. Grochowska róg Zamienieckiej na przeciwko Plac Szembeka Praga Południe
 Mieszkanie idealne na elegancką siedzibę firmy, kancelarię, klinikę, biuro, pracownię etc. Mieszkanie jest przestronne, trójstronne, wysokie 3 metry !
Mieszkanie jest usytuowane na 2 z 3 pięter w przedwojennej kamienicy z cegły z 1936 roku. Budynek po wszystkich remontach, z odrestaurowaną elewacja i bardzo elegancką (również po remoncie) klatką schodową i stylowymi drzwiami wejściowymi do budynku, z monitoringiem, domofonem.
W jego skład wchodzą:
– 3 przestronne nieprzechodnie pokoje
( największy z balkonem i oknami na płn -wsch na Grochowską – widok na Plac Szembeka – oraz Zamieniecką, drugi z oknami na Zamieniecką na płn., a trzeci z widokiem na podwórze od strony południowej),
– bardzo duża kuchnia ( również od południa) ze służbówką,
– łazienka,
– osobna toaleta,
– duży hall w kształcie litery L.
Do mieszkania przynależy piwnica ( ok. 4 m2).
Na podwórzu miejsca do parkowania.
W mieszkaniu zachowany przedwojenny dębowy parkiet, stare piece kaflowe – ogrzewanie elektryczne po wymianie instalacji grzewczej. Ciepła woda z bojlera. Piony po wymianie.
Dużym plusem nieruchomości są bardzo niskie koszty eksploatacyjne – obecnie 250 zł ( nie wliczone jest ogrzewanie i obecnie nie ma zużycia wody), przez to że w budynek przeszedł już wszystkie remonty fundusz remontowy jest obniżony do minimum.
W budynku mieści się już obecnie kancelaria notarialna i prawna, na dole jest również kwiaciarnia.
Obok budynku bazar i centrum handlowe Szembeka, poczta, Lidl, Biedronka, troszkę dalej Auchan Jubilerska i Castorama, Promenada, Wojskowy Instytut Medyczny, Szpital Szaserów, Urząd Gminy czy Sąd dla Pragi Płd.
Przy budynku przystanek autobusowy i tramwajowy.
Mieszkanie stanowi pełną własność z własnością gruntu.
Budynkiem zarządza wspólnota mieszkaniowa.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre