Sprzedaż
322359
ul.
Gdańsk Osowa
(gm. Gdańsk)
1 439 000 zł

Atuty:

  • Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym
  • Wysoki standard wykończenia, gotowy do zamieszkania natychmiast
  • Malownicze położenie, nieopodal lasu, pomiędzy dwoma jeziorami
  • Duży, zadbany ogród

Lokalizacja, komunikacja, co w okolicy:
Nieruchomość położona między dwoma aglomeracjami Gdańskiem i Gdynią, na granicy gdańskiej dzielnicy Osowa, nieopodal dwóch jezior: Osowskiego i Wysockiego. W okolicy
z przeważającą zabudową domów jednorodzinnych. Sam budynek znajduje się na cichej ulicy, w pobliżu lasu.

Malownicze krajobrazy sprawiają, że łatwo złapać dystans do miejskiego zgiełku a jednocześnie sprawna komunikacja powoduje, że mamy ułatwiony dostęp do wszelkich atutów wielkiego miasta.

Okolica jest bardzo dobrze skomunikowane z całym Trójmiastem. Do Gdańska i Gdyni dostaniemy się liniami autobusowymi 171 i Z, których przystanki znajdziemy niespełna 10 min spaceru od domu. Nieopodal jest także przystanek PKM – Polskich Kolei Metropolitalnych.

W promieniu 3 km znajdziemy 3 szkoły podstawowe, liceum, liczne przedszkola a także punkty handlowe i usługowe. W odległości ok 3 km powstaje także droga ekspresowa S6 na odcinku Lębork – Obwodnica Trójmiasta, zwana potocznie Trasą Kaszubską, która jeszcze bardziej ułatwi sprawny dojazd do dowolnej części metropolii, a zarazem nie zburzy panującego w najbliższej okolicy spokoju.

Działka:
Dom usytuowany na działce o pow. całkowitej 1000 m2 z dużym ogrodem od strony południowo – zachodniej. Budynek zbudowany z pustaka ceramicznego i ocieplony wełną mineralną. Integralną część budynku stanowi zadaszone miejsce postojowe na dwa samochody, Na posesji znajduje się domek gospodarczy na narzędzia ogrodnicze o powierzchni 9 m2 , drewutnia o powierzchni 4 m2. Podjazd i ścieżki w ogrodzie wyłożone kostką brukową.

W około posesji stylowe, drewniane ogrodzenie oraz bujna roślinność ciesząca oko i utrzymana w idealnym stanie, dodająca prywatności. Ogród zadbany, z trawnikiem mającym automatyczne nawadnianie, z wydzielonym miejscem na grill i wypoczynek.

Opis domu:
Budynek 2-kondygnacyjny, wybudowany w 2008 roku o powierzchni użytkowej 163 m2 (200 m2 po podłodze). Mimo upływu lat dom jest w stanie bardzo dobrym, zarówno pod kątem technicznym jak i wizualnym.

Na parterze przestronny salon z kominkiem i aneksem kuchennym – łącznie 68,6 m2. Kuchnia w pełni umeblowana, wyposażona we wszystkie potrzebne sprzęty AGD. Z salonu wyjście na ogród.

Na parterze również sypialnia o powierzchni 12,6 m2, obszerna garderoba z zabudową o powierzchni 8,3 m2, pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 14,1 m2 – z piecem gazowym i zasobnikiem c.w.u. oraz z przestronną szafą zabudowaną oraz duża łazienka z białą armaturą, wanną i WC o powierzchni 6,8 m2.

Na pierwszym piętrze przestronna antresola o powierzchni 24,8 m2 dająca możliwość dowolnej aranżacji, dwa pokoje o powierzchni 21,1 m2 i 23,9 m2, oraz łazienka z kabiną prysznicową i WC o powierzchni 8,3 m2.

Informacje finansowe:
Cena nieruchomości: 1 439 000 PLN
Termin wydania: wrzesień – październik 2020

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre