Sprzedaż
322333
ul. prof. Stefana Hausbrandta
Gdańsk Morena
(gm. Gdańsk)
899 000 zł

Atuty:
Cicha i spokojna lokalizacja jednocześnie bardzo dobrze skomunikowana, doświetlona przestrzeń.

Lokalizacja:
Mieszkanie zlokalizowane na dzielnicy Piecki-Migowo powszechnie znana jako Morena, jest to często wybieranych dzielnica przez mieszkańców Gdańska oraz osób nowo osiedlających się. W okolicy znajduje się w pełni rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa punkty tj. przystanki komunikacji miejskiej, galerie handlowe, markety, restauracje. Łatwy dostęp do Wrzeszcza, obwodnicy trójmiasta oraz dojazd do centralnej części miasta i sąsiadującego Sopotu.

Budynek:
Nowy budynek został wybudowany w 2017 r. w wysokim standardzie. Przed budynkiem znajduje się parking, tereny zielone oraz plac zabaw dla dzieci, w przyziemiach usytuowana jest hala garażowa oraz komórka lokatorska. Wejście zabezpieczone domofonem.

Mieszkanie:
Mieszkanie o powierzchni 77.27 mkw. składa się z jasnego salonu z wyjściem na balkon i otwartej kuchni, dwóch przestronnych sypialni, pokoju dziecięcego, łazienki, WC oraz przedpokoju. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, jest w pełni wyposażone i przygotowane do zamieszkania.

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz miejsce parkingowe w hali garażowej  do zakupu obligatoryjnego w cenie 35.000 PLN.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre