Sprzedaż
322292
Gdańsk Śródmieście
(gm. Gdańsk)
1 740 000 zł

Atuty:
Przy samej Starówce, jednak z dala od tłumu turystów, w cichej, kameralnej uliczce
; dwa tarasy, w tym jeden na dachu, bardzo nasłoneczniony z widokiem na Stare Miasto i słynny „diabelski młyn”; miejsce postojowe w hali garażowej.

Lokalizacja:
Śródmieście Gdańska, przy zbiegu ulic Czopowej i Grodzkiej, w pobliżu najważniejszych zabytków oraz Motławy, zapewnia dostęp do obiektów kultury i rozrywki, jakie funkcjonują w obrębie Głównego i Starego Miasta. 

Budynek:
Jedyny, wybudowany od podstaw, spośród trzech, tworzących zespół kameralnych budynków Starej Winiarni, o trzykondygnacyjnej zabudowie, różnym wieku, ale spójnej architekturze. Połączenie historii z nowoczesnością było dla architektów i inwestora ogromnym wyzwaniem. Jest to miejsce niosące historyczną wartość oraz wyjątkową atmosferę.

Opis:
Nieprzeciętny i zaskakujący apartament, o powierzchni użytkowej 100 m2 składa się z dwóch poziomów.
Pierwszy, tworzy salon z kuchnią i jadalnią oraz łazienką (z kabiną prysznicową). Piętro to sypialnia główna z garderobą, łazienką (z wanną) z wydzieloną pralnią oraz dwa pokoje. Przestrzeń uzupełnia intymny taras.
Wnętrze zostało spójnie i praktycznie zaaranżowane, z pewnością zostanie docenione przez osoby lubiące niebanalne rozwiązania.
Niewątpliwym bonusem jest drugi, 30 metrowy taras na dachu, do wyłącznego użytku mieszkańców apartamentu, z którego rozpościera się piękny widok na „stary Gdańsk”.

Do apartamentu przynależy miejsce postojowe w hali garażowej oraz komórka lokatorska, dodatkowo płatne 50.000 PLN.

Jedyna taka oferta na rynku! Zapraszam na prezentację.

 
 
 

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre