Sprzedaż
322288
ul. Marynarska
Rumia
(gm. Rumia)
1 300 000 zł

Atuty:

  • Bardzo dobra lokalizacja – blisko Gdyni i głównych węzłów komunikacyjnych
  • Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym
  • Gotowe do zamieszkania natychmiast lub jako baza do re-aranżacji
  • Duża działka i ogród od południa
  • Możliwość łatwej przebudowy na punkt usługowy / biuro / hostel

Lokalizacja, komunikacja, co w okolicy:
Nieruchomość położona w Rumi Janowo, czyli części najbliżej położonej względem Gdyni, zwanej również rumską strefą handlu i usług. W bezpośrednim sąsiedztwie przedszkola, szkoły podstawowe i średnie, basen i stadion MOSiR. W okolicy przychodnia, aquapark, liczne sklepy spożywcze i punkty usługowe.

W promieniu 10 minut spacerem znajdują się liczne przystanki komunikacji ZKM Gdynia. W odległości 900 m przystanek SKM Rumia Janowo. 15 min samochodem do Dworca PKP Gdynia Główna.

Działka:
Dom usytuowany na działce o pow. Całkowitej 699 m2. Duży ogród od strony południowej, ok. 300 m2. Na posesji także garaż na 1 samochód oraz miejsca postojowe za bramą na 3 auta. Podjazd i ścieżki w ogrodzie wyłożone kostką brukową.

W około posesji stylowe, metalowe ogrodzenie oraz bujna roślinność dodająca prywatności. Ogród zadbany z wydzielonym miejscem na grill i wypoczynek.

Opis domu:
Budynek 5-kondygnacyjny, wybudowany w latach 90-tych XXw o powierzchni 260,57 m2. W całym budynku, w 2013 roku generalny remont – ocieplono od środka pomieszczenia mieszkalne, wycekolowano ściany.

Na parterze przestronny salon z kominkiem – prawie 50 m2. W salonie dębowe meble, w tym solidny stół na 12 osób. Z salonu wyjście na taras i ogród. Kuchnia wyposażona w dębowe meble oraz wszystkie potrzebne AGD. Obok pojemna spiżarnia. Na parterze również łazienka z prysznicem i WC.

Na pierwszym piętrze główna sypialnia 33 m2, dwa pokoje oraz główna łazienka z kabiną prysznicową i wanną. Na drugim piętrze 3 osobne pokoje, garderoba oraz łazienka i kuchnia dające możliwość urządzenia zupełnie osobnego mieszkania.

Strych i piwnica pełnią funkcje magazynowe. W piwnicy dodatkowo kotłownia z piecem gazowym (Buderes) oraz instalacją Cosmowater do uzdatniania wody. Przewidziane także miejsce na pralnię i/lub saunę.

Budynek może zachować funkcję mieszkalną lub w bardzo łatwy sposób zostać prze-aranżowany na punkt usługowy lub pod inną działalność.

Informacje finansowe:
Cena nieruchomości: 1 300 000 zł
Miesięczny koszt ogrzewania w okresie zimowym ok. 800-1000 zł.
Termin wydania: czerwiec 2020

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre