Sprzedaż
322284
ul. Wiczlińska
Gdynia Chwarzno-Wiczlino
(gm. Gdynia)
790 000 zł

Atuty:

  • Malownicza lokalizacja w największej dzielnicy Gdyni
  • Dogodna komunikacja z Gdynią i okolicami Trójmiasta
  • Połączenie miejskich udogodnień z bliskością przyrody
  • Przestronne wnętrza z możliwością własnej aranżacji

Lokalizacja, komunikacja, co w okolicy:

Chwarzno – Wiczlino to największa pod względem powierzchni dzielnica Gdyni i zarazem najmłodsza ale świetnie zurbanizowana. Jest to miejsce, które łączy przyrodę z miejskimi udogodnieniami, idealne dla ludzi którzy cenią sobie spokój i harmonię życia.

Mimo, że na uboczu, Wiczlino jest świetnie skomunikowane z centrum Gdyni. Dla niezmotoryzowanych jest dostępnych kilka linii autobusowych. Na terenie Wiczlina znajduje się bogata oferta usługowo – handlowa: sklepy, restauracja, salon urody, fryzjer, gabinety weterynaryjne. W najbliższym sąsiedztwie dwie przychodnie lekarskie, apteki, poczta, żłobki przedszkola, szkoła podstawowa i liceum z międzynarodowym programem Microsoft. Znajduje się tu wszystko co niezbędne aby móc załatwić wszystkie swoje sprawy w miejscu zamieszkania.

Działka:

Powierzchnia całkowita działki to 1830 m2 na której oprócz budynków użytkowych znajduje się dużo terenów zielonych. Możliwości przestrzenne działki umożliwiają zaprojektowanie ciekawego ogrodu wraz z przestrzenią rekreacyjną (altana, plac zabaw, grill).

Budynek:

Dom o całkowitej powierzchni 193,47 m2 po gruntownym remoncie, w bardzo dobrym stanie, z balkonem z którego rozpościera się widok na pobliski las i łąki. Położony w malowniczej scenerii, ukryty przed miejskim zgiełkiem.

Do dyspozycji są dwa budynki – mieszkalny i gospodarczy. W budynku gospodarczym mamy do dyspozycji dwa garaże oraz komórkę lokatorską.

Budynek mieszkalny zaś podzielony jest na pięć pomieszczeń. Słoneczny salon wyposażony w komplet wypoczynkowy. Duża, osobna kuchnia w pełni wyposażona we wszystkie sprzęty AGD oraz stół jadalniany. Gabinet z zabudową biurową. Dwie sypialnie z szafami i łóżkami. Całości dopełniają dwie łazienki, po jednej na każdy poziom budynku. Łazienka na parterze wyposażona w wannę a ta na pierwszym piętrze z prysznicem. Wszystkie pomieszczenia w bardzo dobrym stanie, gotowe do zamieszkania.

Informacje finansowe:
Cena nieruchomości: 790 000 PLN

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre