Sprzedaż
322274
ul. Zeusa
Kamień
(gm. Szemud)
1 150 000 zł

Atuty:
– doskonała lokalizacja dla osób ceniących naturę i dobre połączenie z miastem,
– budynek bardzo ekonomiczny w utrzymaniu dzięki 3 niezależnym źródłom energii cieplnej,
– duży, doskonale utrzymany ogród ze zautomatyzowaną infrastrukturą nawadniającą,
– przestronne wnętrza wykończone wysokiej jakości materiałami.

Lokalizacja, komunikacja, co w okolicy:
Dom położony jest w malowniczej okolicy, w miejscowości Kamień (gm. Szemud). Nieopodal znajdują się rozległe lasy i jezioro. Bliskość przyrody, wielu ścieżek leśnych i punktów widokowych sprawia, że jest to doskonałe miejsce dla rodziny poszukującej ciszy i odpoczynku od wielkomiejskiego zgiełku. W najbliższej okolicy znajdziemy wiele okazji na rodzinne spacery i przejażdżki rowerowe.

Zadbana infrastruktura drogowa i płynne połączenia ciągów komunikacyjnych sprawiają, że do Gdyni lub Gdańska dostaniemy się stąd w czasie nie dłuższym niż 30 minut jazdy, co odpowiada standardowym miejskim odległościom w Trójmieście.

Opis Działki:
Budynek usytuowany jest na dużej działce o powierzchni 1010 m2. Pozwoliło to na bardzo funkcjonalny, a zarazem miły dla oka układ terenu. Za domem znajduje się duży, zadbany ogród, który cieszy oko o każdej porze roku. Przestrzeń pozwala z powodzeniem na dodatkowe urozmaicenie w postaci przydomowego basenu lub altany rekreacyjnej.

Od frontu budynku zaś znajduje się duży wygodny podjazd, na którym bez trudu zmieszczą się dwa lub trzy samochody. Dzięki temu nawet podczas dużej, rodzinnej uroczystości (np. Święta), nie będzie problemu z parkowaniem.

Ogród wyposażony jest w pełną instalację nawadniającą, dzięki czemu utrzymanie roślinności w pożądanym stanie jest znacznie łatwiejsze, a konserwację ogrodu można ograniczyć do okresowego koszenia trawnika i przycinania roślinności.

Opis domu:
Dom o powierzchni użytkowej ponad 170 m2 wzniesiony został na podstawie projektu Pluton II, który idealnie wpisuje się w potrzeby 4-osobowej rodziny. Składa się z:
– przestronnego salonu z kominkiem i wyjściem na taras
– dużej kuchni połączonej z salonem
3 sypialni (2 na parterze dla dzieci i 1 duża dla rodziców na piętrze)
2 łazienek (po 1 na każde piętro)
toalety dla gości
pomieszczenia gospodarczego
– dużego 2-stanowiskowego garażu

Wnętrza zostały wykończone z najwyższej jakości materiałów i dbałością o detale. Kominek w Salonie wykonany z jednej tafli trawertynu. Okna plastikowe dąb złocisty plastikowe 3 komorowe firmy Vetrex. Na podłogach naturalny kamień i deska. Dach pokryty dachówką ceramiczną glazurowaną grafit firmy Koramic z 50 letnią gwaracją jakościową.

Łazienka na dole wyposażona w kabinę prysznicową. Natomiast łazienka na górze w prysznic i osobną wannę. Dzięki temu domownicy nie będą mieć najmniejszego problemu z poranną kolejką do toalety, a wyjazd do pracy i szkoły odbędzie się sprawnie i bez zwłoki.

Budynek został wyposażony w trzy, niezależne źródła ogrzewania: kominkowy płaszcz wodny, panele słoneczne i piec gazowy pulsacyjny. Dzięki temu budynek jest bardzo ekonomiczny w utrzymaniu, a koszty związane z podgrzaniem wody są minimalne.

Informacje finansowe:
Cena domu: 1 150 000 PLN

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre