Sprzedaż
322057
ul. bł. Karoliny
Rzeszów
(gm. Rzeszów)
249 000 zł

Prezentuje mieszkanie z balkonem na sprzedaż o powierzchni 44,93 m2 na osiedlu Projektant przy ul. Bł. Karoliny. Ten jasny, przestronny i komfortowy apartament został zlokalizowany w jednym z najszybciej rozwijających się obszarów miasta.

Mieszkanie składa się z:
– salonu z aneksem kuchennym – 24,13 m2
– sypialni – 10,70 m3
– łazienki – 4,45 m2
– przedpokoju – 5,65 m2
– balkonu – 4,43 m2

Dzięki nowoczesnej architekturze i świetnej lokalizacji przedstawiona inwestycja jest idealnym miejscem zarówno dla inwestorów poszukujących mieszkania pod wynajem, jak i dla osób szukających mieszkania do życia. Inwestycja powstała z myślą o bardzo wymagających klientach, ceniących wygodę i nowoczesny design.

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej doskonała lokalizacja. Oś. Projektant jest jednym z najprężniej rozwijających się osiedli w Rzeszowie, cechuje je również doskonałe skomunikowanie z centrum miasta. Bliskość al. Wincentego Witosa, będącej jednym z głównych ciągów komunikacyjnych stolicy Podkarpacia, zapewnie błyskawiczny dostęp do dowolnego miejsca w Rzeszowie. Nieopodal znajduje się również infrastruktura handlowo-usługowa: sklep Biedronka, kawiarnia, fryzjer, szkoła, przedszkola, kościół. Komunikacja: linie autobusowe miejskie. Odległość od centrum Rzeszowa: około 5 km. Rekreacja: basen, fitness, korty tenisowe, lodowisko, obiekt sportowy, plac zabaw dla dzieci, ścieżka rowerowa. Usługi: apteka, bankomat, kwiaciarnia, sklep spożywczy. Instytucje: gimnazjum, kościół, szkoła podstawowa. 

Cena zakupu: 249000 zł !

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre