Wynajem
322046
ul. Armii Krajowej
Sopot Górny
(gm. Sopot)
3 400 zł

MIESZKANIE NA WYNAJEM – SOPOT GÓRNY

LOKALIZACJA
Inwestycja Aquarius, Invest Komfort, położona jest w Sopocie Górnym, przy cichej, bocznej uliczce w otulinie zieleni. Niewielka odległość oddziela je od komunikacji miejskiej, kolei, a także rozrywkowego centrum Sopotu, mola i plaży.

INFORMACJE O NIERUCHOMOSCI
Inwestycja Aquarius, to siedem budynków mieszkalnych oraz jeden budynek mieszkalno-usługowy. Wyjątkowy klimat tego miejsca podkreśla niska zabudowa, jasna elewacja budynków, położenie pośród drzew oraz precyzyjnie zaaranżowana mała architektura -kort tenisowy, boisko do koszykówki, plac zabaw dla najmłodszych oraz bezpieczne- wyznaczone miejsce na ognisko. Do dyspozycji mieszkańców jest również strefa fitness z sauną.
Osiedle objęte jest całodobową ochroną oraz nowoczesnym systemem monitoringu. Wjazd na teren osiedla jest przez bramę na pilota .
Na terenie osiedla do dyspozycji dostępne są również dodatkowe miejsca parkingowe.

STANDARD
Mieszkanie o powierzchni 69m2 znajduje się na 2 piętrze w budynku odgrodzonym bramą od pozostałych budynków w tej inwestycji. Składa się z przedpokoju, kuchni, salonu, sypialni, łazienki oraz tarasu. Wysoki standard wykończenia.
Miejsce parkingowe w hali garażowej.

Przyległości: taras, miejsce w hali garażowej.
Zabezpieczenia: Ochrona, monitoring, teren ogrodzony.
POWIERZCHNIA CAŁKOWITA: 69M2 | TARAS | 2 POKOJE

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre