Sprzedaż
321986
ul. Pomorska
Łódź Widzew
(gm. Łódź-Widzew)
3 200 000 zł

Budynek wolnostojący o powierzchni całkowitej 1098 m2 (3x 366m2) wraz z budynkiem magazynowym o pow. 267 m2 usytuowany na ogrodzonej działce (5621 m2) w kształcie prostokąta, zlokalizowanej nieopodal centrum Nowosolnej ( ul. Pomorska 571). Spokojna okolica przy lokalnej drodze, która prowadzi do centrum Łodzi. Odległość od centrum około 12 km i ok. 2,5km do węzła autostradowego A1. Z okien budynku piękny widok na zieloną okolicę.

Budynek trzykondygnacyjny. Wejście prowadzi przez wiatrołap, z którego przechodzimy do przestronnej, doświetlonej dużymi oknami sali bankietowej o powierzchni 210m2 znajdującej się na pierwszym piętrze. Na parterze znajduje się 9 pomieszczeń gdzie mieści się m.in. funkcjonalna kuchnia i zaplecze gastronomiczne oraz spiżarnię i dodatkowe pomieszczenia jak pralnia czy schowki, pozwalające Ci obsłużyć około 100 gości. Na salę bankietową i 2 piętro prowadzą 2 klatki schodowe. Na drugim piętrze znajduje się 9 pokoi oraz łazienki.

Opis techniczny:
Budynek wybudowany z cegły ceramicznej w roku 1986. Stan techniczny bardzo dobry. Dach płaski. Wszystkie okna PCV. Na podłogach płytki i panele. Ogrzewanie piecem gazowym. Obok budynku duży parking. Na działce nie zabrakło miejsca na zielony plac zabaw z drewnianą altaną oraz piękne rośliny.
Nie oferuję Ci zwykłej nieruchomości, a istniejący i prosperujący biznes. Coraz więcej osób właśnie ten sposób wybiera na pomnożenie kapitału. Polska jest nadal w tyle w porównaniu z innymi krajami, jeśli chodzi o liczbę miejsc noclegowych, ponieważ jeszcze do niedawna rzadko z nich korzystaliśmy. Teraz ten trend się zmienia. Zyski z wynajmu w najbliższym czasie będą wzrastać, co z pewnością przełoży się na Twój rozwój w branży. Zarobisz nie tylko na pojedynczych noclegach, ale też na imprezach okolicznościowych. Właściciel przekazuje Ci umowy z okolicznymi organizatorami takich imprez oraz imprez masowych na wynajem miejsc noclegowych i wyżywienie.

Masz Pytania? Świetnie! Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre