Sprzedaż
321958
ul. Klonowa
Chełsty
(gm. Różan)
260 000 zł

Na sprzedaż działka z nowym domem całorocznym w miejscowości Chełsty (gmina Różan, powiat makowski).
Dom jest położony w niewielkiej kolonii letniskowej nad Narwią – jedyne 80 km od Warszawy, z wygodnym dojazdem trasą S8.

Idealne miejsce na weekendowy i wakacyjny wypoczynek – wolny od gwaru i pośpiechu miasta. W cenie także udział w części wspólnej szerokiego brzegu rzeki – około 150 metrów od działki.

Miejsce absolutnie magiczne, sąsiedzi również otwarci i dbający o dobre relacje.

Budynek wykonany w technologii murowanej z bloczka Ytong Energo 40, dodatkowo ocieplony styropianem 50 mm, nieprzemarzający.
Wykończenie w bardzo wysokim standardzie: lite sosnowe podłogi, świerkowa podbitka, kompletna łazienka, kuchnia z płytą indukcyjną i lodówką podblatową oraz nowoczesny kominek.
Dwie oddzielne termy przepływowe – do kuchni i łazienki.

Na zdjęciach widoczne dodatkowe miejsca do spania nad łazienką (dla gości), a nad sypialnią dodatkowy pokój/poddasze możliwy do wykorzystania jako sypialnia/bawialnia dla dzieci.

Taras ze świerku skandynawskiego, impregnowanego ciśnieniowo o pow. 33 m2, z widokiem na okoliczne łąki.
Działka powierzchni 1000 m2, w kształcie kwadratu, ogrodzona siatką ocynkowaną. Alejki oraz podjazd dla samochodów wysypane żwirem.
Media: prąd, studnia – własne ujęcie wody, szambo.

Dużym plusem tej lokalizacji jest przynależność do Obszaru Natura 2000 – w obrębie i okolicy kolonii nie powstanie już żadna zabudowa z wyjatkiem istniejących już 17 działek letniskowych.
Warto skorzystać też z możliwości wędkowania czy podziwiania orłów na niebie – widoki i możliwości są naprawdę niezwykłe.

Wirtualny spacer – https://ths.li/zTVvjV

Obraz z drona – https://youtu.be/WE5kfxPfluc

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre