Sprzedaż
321943
ul. Albatrosów
Piaseczno
(gm. Piaseczno)
530 000 zł

Serdecznie zapraszam na dzień pokazowy 12 września w godzinach 16.00 – 19.00.

Proszę o telefon w celu umówienia się na konkretną godzinę.

Mieszkanie o powierzchni 80,9 m2 posiada 2 przestronne sypialnie, łazienkę z wanną oraz hol z przestrzenią na miejsce do pracy na wyższym poziomie. Dolny poziom mieszkania to widna kuchnia otwarta na komfortowy salon oraz toaleta. Z salonu wyjście na przytulny balkon.
W 2019 r. w mieszkaniu przeprowadzono remont podczas którego wymienione zostały okna i piecyk gazowy centralnego ogrzewania jak również przeprowadzono renowację podłóg drewnianych.

Oferowane mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, niedaleko centrum miasta na ulicy Albartosów. W najbliższej okolicy znajdziemy przystanek autobusowy, piekarnie, stomatologa, aptekę, sklepy spożywcze, kościół, pocztę, restauracje, fitnessclub, przedszkola i żłobki oraz oddane do użytku w 2019 r. nowoczesne Centrum Edukacyjno-Multimedialne gdzie znajdują się szkoła podstawowa, państwowe przedszkole, biblioteka, centrum kultury i obiekty sportowe. Około 500 m dzieli tę lokalizację od obiektów sportowych i basenowych MOSiR Piaseczno. W odległości do 1 km znajdują się 3 dyskonty spożywcze oraz centrum handlowe N-park.

W stosunkowo niedużej odległość ok 1,2 km znajduje się stacja PKP Piaseczno. Dystans te można pokonać piechotą lub rowerem jak również autobusem czy samochodem, pozostawiając go następnie na parkingu przy stacji. Dojazd do centrum Warszawy koleją zajmuje ok 30 min.

Mieszkanie znajduje się w bloku bez windy na ostatnim3 piętrze. Uwagę zwraca jasna, przestronna klatka schodowa, gdzie można zostawić rower czy wózek dziecięcy.

Zapraszam do kontaktu i oglądania mieszkania.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre