Sprzedaż
321892
ul. Starzyńska
Napachanie
(gm. Rokietnica)
390 000 zł

Szukasz nowego domu w spokojnej, malowniczej okolicy, a jednocześnie ze świetnym dojazdem do Poznania? Zapraszam do Napachania w prężnie rozwijającej się podpoznańskiej gminie Rokietnica. Tutaj możesz zamieszkać w domu o powierzchni 90 m2 i cieszyć się sporym ogródkiem (prawie 350 m2). Istnieje możliwość wydzielenia na parterze osobnej kuchni.

Dom stanowi część (prawą) powstającego (planowany termin oddania do użytku – koniec 2020 r.) 2-lokalowego budynku przy skrzyżowaniu ulic Starzyńskiej i Rynkowej w Napachaniu, z dala od głównej drogi. W okolicy wyłącznie zabudowa jednorodzinna. Dom oferowany w stanie deweloperskim.

Na parterze:
– salon z jadalnią (21 m2) i wyjściem na taras oraz aneksem kuchennym (8 m2)
– pokój (8 m2)
– łazienka (blisko 4 m2)
– wiatrołap i korytarz z klatką schodową (w sumie 8 m2)

Na życzenie nabywcy istnieje możliwość przearanżowania parteru i zlikwidowania aneksu kuchennego. Wówczas zyskujemy większy salon oraz odrębną kuchnię w miejscu 8-metrowego pokoju.

Poddasze użytkowe:
– 3 pokoje (8, 9 i 10,5 m2)
– łazienka (blisko 6 m2)
– korytarz z klatką schodową (w sumie 8 m2).

Ściany budynku – cegła ceramiczna + 15 cm styropianu, na dachu dachówka ceramiczna Brass. Okna Drutex 5-komorowe z roletami, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe.

Wokół domu zaplanowano opaskę z kostki klinkierowej na szerokości 0,5 m. Schody przed wejściem i wjazd wyłożone będą kostką brukową.

Gaz będzie doprowadzony do ulicy w czerwcu 2021 r. Do tego czasu nowy właściciel będzie mógł zastosować dowolnie wybrane przez siebie rozwiązanie grzewcze, np. piec na eko-groszek. Budynek sprzedawany jest z zamontowaną instalacją grzewczą, jednak bez pieca i kaloryferów.

Woda z własnej studni. Dom będzie podłączony do szamba.

Samochodem do centrum Poznania dojeżdża się w ok. 25 minut dzięki zachodniej obwodnicy miasta, S11 – do węzła Rokietnica nieco ponad kilometr, do węzła Kobylniki niecałe 3 km.

Z domu do autobusu 600 m – 2 przystanki do Rokietnicy. Do centrum Napachania 1,4 km. Tam sklep spożywczy, nowoczesny zespół szkolno-przedszkolny, pizzeria i restauracja.

W oddalonej o 3 km wsi gminnej Rokietnica dostępna jest cała potrzebna w codziennym funkcjonowaniu infrastruktura: sklepy (m.in. Biedronka, Chata Polska, Dino), kawiarnie, restauracje, apteki, liczne punkty handlowo-usługowe, Rokietnicki Ośrodek Sportu, ośrodek zdrowia, a także szkoła, przedszkola i kościół oraz dworzec kolejowy (20 min. pociągiem na dworzec główny w Poznaniu).

Podobne udogodnienia czekają na mieszkańców w oddalonym o 4,5 km Kiekrzu, gdzie nad tamtejszym jeziorem działają kluby żeglarskie. Z kolei 7 km dzieli Napachanie od zespołu basenów Tarnowskie Termy, a 9 km od Centrum Handlowego Poznań-Swadzim (m.in. Auchan, Decathlon, Leroy-Merlin, Media Expert i galeria handlowa).

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia nieruchomości!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre