Sprzedaż
321891
ul. Ptasia
Kiekrz
(gm. Rokietnica)
385 000 zł

Szukasz mieszkania w spokojnej, pełnej zieleni okolicy, z własnym ogródkiem i świetnym dojazdem do Poznania? Zapraszam do przyjrzenia się ofercie w prestiżowej lokalizacji w Kiekrzu, w gminie Rokietnica. Oferujemy tu 3-pokojowe mieszkanie (57 m2) z ogródkiem (179 m2), w stanie deweloperskim lub „pod klucz”. Bardzo dobrze skomunikowane dzięki bliskości węzła obwodnicy S-11. 

Mieszkanie znajduje się na parterze 4-lokalowego budynku przy skrzyżowaniu ulic Ptasiej i Sarniej. To boczne, spokojne ulice położone w części Kiekrza należącej już do gminy Rokietnica, a jednocześnie blisko granic Poznania i będącego już częścią miasta centrum Kiekrza. Planowany termin oddania – listopad 2020 r. Mieszkanie posiada już tynki wewnętrzne i posadzki. Pozostały tylko prace przy elewacji i otoczeniu. 

Na 57-metrowe mieszkanie składa się: 
– salon z aneksem kuchennym (25 m2) 
– 2 pokoje (12 i 8 m2) 
– łazienka z ogrzewaniem podłogowym (4,5 m2) 
– hol i wiatrołap (7,5 m2). 

Z salonu wychodzi się na taras i ogród (w sumie blisko 120 m2). Natomiast przed domem do zagospodarowania jeszcze 60 m2 z podjazdem dla samochodu. 

Ogrzewanie gazowe – 2-funkcyjny piec oraz grzejniki w poszczególnych pomieszczeniach. Budynek podłączony do kanalizacji. 

Ściany budynku – cegła ceramiczna + 15 cm styropianu, na dachu dachówka ceramiczna Brass. Okna Drutex 5-komorowe z roletami zewnętrznymi, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe. 

Wokół domu zaplanowano opaskę z kostki klinkierowej na szerokości 0,5 m. Schody przed wejściem i wjazd zostaną wyłożone kostką brukową. Przynależąca do mieszkania działka będzie ogrodzona. 

Po uzgodnieniu inwestor może wykończyć mieszkanie „pod klucz”, według życzeń nabywcy – wówczas jego cena to ok. 430 tys. zł. 

Z budynku do centrum Kiekrza niecałe 2 km. Tam dostępna jest cała potrzebna w codziennym funkcjonowaniu infrastruktura: sklepy (m.in. Biedronka, Lewiatan, Dino), kawiarnie, restauracje, apteki, liczne punkty handlowo-usługowe, ośrodek zdrowia, a także szkoła, przedszkole i kościół. 

Z Kiekrza bezpośredni dojazd do Poznania autobusami miejskimi (ok. 20 min do węzła autobusowo-tramwajowego Ogrody) lub pociągiem (ok. 15 min. na dworzec główny). 

Podobne udogodnienia czekają na mieszkańców w oddalonej o ok. 3 km Rokietnicy. 

Samochodem do centrum Poznania dojeżdża się w ok. 25 minut dzięki zachodniej obwodnicy miasta, S11 – do węzła Rokietnica 1,5 km. 

Dużym atutem tej lokalizacji jest bliskość (niespełna 3 km) w sporej części zalesionego Obszaru Natura 2000 Dolina Samicy. Zaledwie 2,5 km do Jeziora Kierskiego, nad którym działają kluby żeglarskie. W okolicy sporo tras idealnych na wycieczki rowerowe. Natomiast w najbliższym sąsiedztwie ul. Ptasiej tereny doskonale nadające się na krótsze i dłuższe spacery. 

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia nieruchomości!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre