Sprzedaż
321891
ul. Ptasia
Kiekrz
(gm. Rokietnica)
445 000 zł

Chciałbyś zamieszkać w spokojnej, pełnej zieleni okolicy, mieć własny ogródek i świetny dojazd do Poznania? Wśród ofert deweloperskich inwestycja przy ul. Ptasiej w Kiekrzu zdecydowanie wyróżnia się jakością wykonania. W tej w prestiżowej lokalizacji oferujemy 3-pokojowe mieszkanie (60 m2) na parterze z ogródkiem (179 m2). Mieszkanie z własną Księgą Wieczystą. Bardzo dobrze skomunikowane dzięki bliskości węzła obwodnicy S-11.

Budynek stawia firma mająca na lokalnym rynku wieloletnie doświadczenie. Dzięki temu realizowane przez nią projekty są bardzo przemyślane i funkcjonalne. Używa materiałów wysokiej jakości, zarówno przy budowie, jak i przy wykończeniu wnętrz.

Kameralny budynek, na którego piętrze oferujemy mieszkanie, znajduje się przy skrzyżowaniu ulic Ptasiej i Sarniej. To boczne, spokojne ulice położone w części Kiekrza należącej już do gminy Rokietnica, a jednocześnie blisko granic Poznania i będącego już częścią miasta centrum Kiekrza. Planowany termin oddania – czerwiec 2021 r.

Na 60-metrowe mieszkanie składa się:
– salon z aneksem kuchennym (25 m2)
– 2 pokoje (12,5 i 8,5 m2)
– łazienka z ogrzewaniem podłogowym (5 m2)
– hol i wiatrołap (9 m2).

Z salonu wychodzi się na taras i ogród (w sumie blisko 120 m2). Natomiast przed domem do zagospodarowania jeszcze 60 m2 z podjazdem dla 2 samochodów.

Ogrzewanie gazowe – 2-funkcyjny piec oraz grzejniki w poszczególnych pomieszczeniach. Budynek podłączony do kanalizacji.

Ściany budynku – cegła ceramiczna + 15 cm styropianu, tynk silikonowy. Na dachu dachówka ceramiczna Brass. Okna Drutex 5-komorowe z roletami zewnętrznymi, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe.

Mieszkanie oferowane jest na sprzedaż w opcji „pod klucz”. Nabywca będzie je musiał jedynie umeblować. Zakres prac wykończeniowych będzie bowiem obejmował m.in. pomalowanie ścian i sufitów (kolory do uzgodnienia), założenie kontaktów i włączników światła oraz oprawek do lamp sufitowych. Zamontowanie drzwi i parapetów wewnętrznych, a na podłogach paneli. W łazience, na korytarzu i w kuchni – płytek.

Wokół domu zaplanowano opaskę z kostki brukowej. Także schody przed wejściem i wjazd (na 2 samochody) zostaną wyłożone kostką brukową, a działka ogrodzona siatką (bez frontu).

W ofercie posiadamy również lokal 4-pokojowy (70 m2) usytuowany na piętrze.

Z budynku do centrum Kiekrza niecałe 2 km. Tam dostępna jest cała potrzebna w codziennym funkcjonowaniu infrastruktura: sklepy (m.in. Biedronka, Lewiatan, Dino), kawiarnie, restauracje, apteki, liczne punkty handlowo-usługowe, ośrodek zdrowia, a także szkoła, przedszkole i kościół.

Z Kiekrza bezpośredni dojazd do Poznania autobusami miejskimi (ok. 20 min do węzła autobusowo-tramwajowego Ogrody) lub pociągiem (ok. 15 min. na dworzec główny).

Podobne udogodnienia czekają na mieszkańców w oddalonej o ok. 3 km Rokietnicy.

Samochodem do centrum Poznania dojeżdża się w ok. 25 minut dzięki zachodniej obwodnicy miasta, S11 – do węzła Rokietnica 1,5 km.

Dużym atutem tej lokalizacji jest bliskość (niespełna 3 km) w sporej części zalesionego Obszaru Natura 2000 Dolina Samicy. Zaledwie 2,5 km do Jeziora Kierskiego, nad którym działają kluby żeglarskie. W okolicy sporo tras idealnych na wycieczki rowerowe. Natomiast w najbliższym sąsiedztwie ul. Ptasiej tereny doskonale nadające się na krótsze i dłuższe spacery.

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia nieruchomości!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre