Sprzedaż
321810
Nowe Przybojewo
(gm. Czerwińsk nad Wisłą)
79 999 zł

Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni 1181 m2 każda.
Obie działki znajdują się w miejscowości Nowe Przybojewo w gminie Czerwińsk nad Wisłą.

W bezpośrednim sąsiedztwie działek znajduje się sklep spożywczy oraz zabytkowa gorzelnia. Bezpośredni dojazd do obu działek jest z drogi asfaltowej publicznej. Obecnie przez obie działki przebiega wytyczona droga gruntowa, która umożliwia dostęp do działek także od strony wewnętrznej.
W pobliżu działek znajduje się zabudowa domów jednorodzinnych. Oferowane działki graniczą z terenami upraw rolnych i łąk. Cały teren jest płaski i suchy. Jest to idealna okolica dla osób szukających możliwie dogodnego i spokojnego miejsca do zamieszkania jednocześnie z dobrym dojazdem do Warszawy ok. 50 min. Każda z działek o powierzchni 1181 m2 umożliwia oprócz budowy domu jednorodzinnego także dowolne zagospodarowanie np.: sad, ogród, zabudowania gospodarcze, warsztatowe i inne. Widoczny na zdjęciach słup wysokiego napięcia znajduje się tylko na jednej z działek.

Nieruchomość posiada warunki zabudowy mieszkaniowo – usługowe.

Na oferowanej działce obecnie znajduje się kilka dorodnych drzew oraz urocze oczko wodne. W pobliskiej wsi jest zlokalizowanych kilka szkół podstawowych z dobrym zapleczem sportowym. Do pobliskich miast (Płońska i Nowy Dwór Maz.) dojazd zajmuje ok. 20 min samochodem.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre