Sprzedaż
321757
ul. Gdyńska
gm. Łódź-Bałuty
(pow. Łódź)
224 000 zł

Czy szukacie swojego pierwszego mieszkania, które możecie dostosować idealnie pod swój styl i swoje potrzeby?

A może chcecie kupić nieruchomość pod inwestycję, która zagwarantuje Wam comiesięczny stabilny przychód?

Jeśli tak, to dobrze trafiliście. Prezentowane mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, ma powierzchnię 45 m² i jest całkowicie rozkładowe. Na nieruchomość składają się 2 pokoje – salon z balkonem (18 m²) i sypialnia (11 m²), kuchnia (6 m²), łazienka (3 m²) oraz szeroki przedpokój (7,2 m²) z miejscem na dużą szafę wnękową. Sypialnia i kuchnia wychodzą na wschód na cichą, uspokojoną ul. Gdyńską. Okna salonu wychodzą na zachód z zieleńcem i pięknymi drzewami sięgającymi najwyższej kondygnacji.

Do wszystkich pomieszczeń rozprowadza nas sporej wielkości przedpokój. W łazience na podłodze znajduje się bardzo modne obecnie lastryko. Największe pomieszczenie w mieszkaniu to salon o powierzchni 18 m². Jest to bardzo ustawny pokój z przepięknym parkietem. Na końcu zakończony oknami i wyjściem na balkon. Następny pokój to 11 metrowa sypialnia. Ustawny, bardzo widny pokój ze względu na całą ścianę okien. W sypialni podobnie jak w salonie – na podłodze parkiet. Do 6 metrowej kuchni wchodzimy bezpośrednio z przedpokoju.

W kuchni wymieniona elektryka. W całym mieszkaniu okna wymienione na PCV. W nieruchomości wszystkie media miejskie – centralne ogrzewanie oraz woda i gaz miejski. Do nieruchomości przypisana jest komórka lokatorska.

Mieszkanie jest do remontu, natomiast ma ogromny potencjał i bardzo dobry rozkład, którego nie spotkamy w nowo wybudowanych budynkach.

Prezentowane mieszkanie znajduje się na Bałutach, tuż obok Parku przy ul. Hipotecznej. Blok usytuowany jest na środku osiedla przy spokojnej uliczce, odgrodzony innymi zabudowaniami od ul. Pojezierskiej i Hipotecznej. Dzięki temu w mieszkaniu jest bardzo cicho. Przed blokiem dużo zieleni i miejsc parkingowych.

Dobry dostęp do centrum zapewni nam ul. Pojezierska i dalej ul. Zgierska. W pobliżu sporo przystanków autobusowych na ul. Hipotecznej oraz Pojezierskiej oraz w niedalekiej odległości od bloku (800 m) linie tramwajowe przy ul. Zgierskiej i Limanowskiego.

Na osiedlu znajduje się kilka szkół: SP nr 55 ze sporej wielkości Orlikiem, SP 65, Przedszkole Miejskie nr 153 oraz Prywatna SP Scholacticus. Park przy ul. Hipotecznej znajduje się 100 metrów od bloku, natomiast większy – Park Julianowski ze stawami na Sokołówce jedynie 850 metrów.

Czynsz wynosi 370 zł.

Podsumowując oferta ta skierowana jest do młodych osób szukających swojego lokum, które niewielkim kosztem dostosują mieszkanie do swoich potrzeb i stworzą swoje miejsce do życia lub dla inwestora, który wynajmie mieszkanie i będzie czerpać z niego comiesięczny dochód.

Zachęcam do umówienia się na spotkanie.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre