Sprzedaż
321725
ul. Malborska
Warszawa Targówek
(gm. Targówek)
879 000 zł

Osiedle Park Tivoli, zlokalizowane jest w nowoczesnej części Dzielnicy Warszawa Targówek przy ul. Malborskiej 16. To urocze miejsce, pełne zieleni i spokojnej atmosfery jest idealnym miejscem, do którego chce się wracać z zatłoczonego centrum miasta.

Osiedle Park Tivoli od zachodniej strony przylega do Kanału Bródnowskiego stanowiąc niepowtarzalne połączenie nowoczesnej i funkcjonalnej architektury z przyrodą. Bliskość Lasu Bródnowskiego dodatkowo podnosi atrakcyjność tej lokalizacji. W pobliżu znajdują się także dwa kompleksy handlowe: CH Targówek oraz CH Marki, w skład których wchodzą liczne sklepy, restauracje, punkty usługowe oraz kino. Ok. 200 m od południowej granicy osiedla znajduje się Urząd Dzielnicy Targówek, przy którym budowana jest stacja Matro „Kondratowicza” (planowany termin oddania IV kw.2021).

Osiedle Park Tivoli z 2008 roku – to 6 budynków 4 kondygnacyjnych. Wjazd na osiedle od strony Malborskiej (gdzie znajduje się punkt ochrony) lub od strony Św.Wincentego. Dla pieszych jest kilka wejść zabezpieczonych kodem dostępu lub na „pluskwę” (od Malborskiej, od Św.Wincentego i od Kanału Bródnowskiego). Na terenie osiedla znajdziemy dla swoich pociech plac zabaw.

MIESZKANIE
–> pow. ok. 82,4 m²
–> 3 pokoje: salon z aneksem kuchennym ok. 33 m² i 2 sypialnie o pow. ok 15 m² i 12 m²
–> łazienka z wanną

Mieszkanie bardzo dobrze doświetlone dzięki panoramicznym oknom.

Do mieszkania przynależą:
–> 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym na -1 w cenie po 38 tys.
–> komórka lokatorska ok. 3 m² w cenie 13 tys.

Miejsce idealne dla osób lubiących spędzać czas aktywnie (las, ścieżki rowerowe, bliskość sal fitness) jak i dla osób które wolą odpocząć lub spotkać się z najbliższymi w klimatycznych restauracjach (kuchnia włoska, polska, bałkańska, sushi).

Masz pytania?
Zadzwoń i umów się na spotkanie.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre