Sprzedaż
321560
ul. Jadźwingów
Warszawa Mokotów Służew
(gm. Mokotów)
799 800 zł

To idealne mieszkanie dla osób pracujących w biznesowej części Mokotowa, które cenią swój czas i nie chcą go marnować na dojazdy do pracy.

Właśnie tutaj, u zbiegu ulic Gagarina i Jadźwingów, w pobliżu znanej w tej części miasta ulicy Rzymowskiego znajduje się to 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 69,07 m2. Usytuowanie budynku, z dala od sąsiadujących nieruchomości, zapewnia swoim mieszkańcom niewątpliwy komfort. Na 5 piętro dostaniemy się nowoczesną i cichą windą.

Wnętrze mieszkania otwiera się dla gości przedpokojem o powierzchni przekraczającej 11m2. Mieszkanie podzielone zostało na strefy: sypialnianą oraz strefę dzienną. W tej pierwszej, po prawej stronie od wejścia znajdziemy 2 idealne pod względem kształtu sypialnie. Pierwsza z nich , o powierzchni 12 m2 pochwalić się może sporej wielkości szafą wnękową, która z pewnością spełni oczekiwania całej rodziny. W drugiej sypialni zmieściło się sporej wielkości dwu osobowe łóżko.
Przechodząc do strefy dziennej mijamy łazienkę z prysznicem i wnęką na pralkę. W pokoju dziennym do dyspozycji mamy już 24 m2. Dostaniemy się z niego zarówno na balkon o powierzchni ponad 5 m2 jak i do częściowo otwartej, widnej kuchni o powierzchni 8 m2, zabudowanej meblami znanej marki IKEA.
Niewątpliwym plusem nieruchomości jest druga łazienka, która dzięki luksferowej ściance, mimo usytuowania w centrum mieszkania, pozostaje widna.

Nowi mieszkańcy docenią również najbliższą okolice. Dostępny na wyciągnięcie ręki bazarek zapewni im każdego dnia ciepłe pieczywo jak i świeże owoce i warzywa. Od najbliższego przystanku na ul. Gagarina dzieli nas zaledwie kilka kroków a z ulicy Wołoskiej w zaledwie kilka minut dojedziemy do Galerii Mokotów czy stacji metra Służew.

Do mieszkania przynależy garaż – dodatkowo płatny 40 000 zł.

Zapraszam na prezentację

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre