Sprzedaż
321316
ul. Sosnowa
gm. Żabia Wola
(pow. grodziski)
159 000 zł

Zapraszam do zakupu działki o powierzchni 2659m2, położonej przy ulicy Sosnowej w miejscowości Lasek w gminie Żabia Wola.

Nieruchomość w kształcie prostokąta, o wymiarach 60 x 44,5 jest płaska, zalesiona, częściowo ogrodzona.

Teren jest objęty planem zagospodarowania przestrzennego jako tereny zabudowy rekreacyjnej ZR. Plan ustala:
– możliwość realizacji nowej zabudowy jako budynki rekreacyjne wolnostojące max. 1,5 kondygnacji (w tym użytkowe poddasze),
– 15% zabudowy powierzchni działki.

Obecnie w Gminie Żabia Wola trwa procedura związana z uchwaleniem nowego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, na mocy którego teren zostanie przekształcony w teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Po przerwie związanej z COVIDem plan został wyłożony do publicznego wglądu 25 marca 2021, z nieprzekraczalnym terminem wnoszenia uwag do 7 maja 2021.

W ulicy Sosnowej biegnie wodociąg i linia energetyczna. Ponadto na działce znajduje się studnia.

Sąsiedztwo stanowią domy całoroczne i rekreacyjne. Okolica cicha i spokojna, wokół rozległe tereny leśne, zachęcające do czynnego wypoczynku.

W pobliskich Grzegorzewicach znajdują się stawy hodowlane i łowiska dla wędkarzy. W Kalenii k. Żabiej Woli największy w województwie mazowieckim i zdecydowanie nr. 1 w Polsce ośrodek jeździecki dla miłośników jazdy konnej. Dla miłosników wypoczynku w wodzie, w Mszczonowie, termy miejskie i punkt Deepspot do nurkowania oraz Suntago Park of Poland we Wręczy.

Do term w Mszczonowie 11km, do Parku wodnego SUNTAGO 16km, do trasy S8 11,5 km, do autostrady A2 28 km.

Do sprzedaży oferowana jest jeszcze sąsiednia działka o podobnej powierzchni i wymiarach.

Zachęcam do obejrzenia działek i zapraszam do zwiedzenia tej malowniczej okolicy. Niekończące się koncerty ptaków przypominają, że ta okolica kojarzy się ze spokojem, ciszą, zielenią i relaksem…

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre