Sprzedaż
321315
ul. Sosnowa
gm. Żabia Wola
(pow. grodziski)
302 499 zł

Zapraszam do zakupu gruntu o łącznej powierzchni 5307m2 położonego w miejscowości Lasek, w gminie Żabia Wola.

Teren złożony jest z 2 odrębnych działek rekreacyjnych. Każda z nich ma zapewniony własny wyjazd z dróg gminnych – od ul. Sosnowej i drogi wewnętrznej, nieposiadającej nazwy, a stanowiącej działkę nr 178.

Obie działki w kształcie prostokątów, o wymiarach odpowiednio: 60 x 44,5 i 64 x 40 są płaskie, zalesione, ogrodzone razem.

Teren jest objęty planem zagospodarowania przestrzennego jako tereny zabudowy rekreacyjnej ZR. Plan ustala:
– możliwość realizacji nowej zabudowy jako budynki rekreacyjne wolnostojące max. 1,5 kondygnacji (w tym użytkowe poddasze),
– 15% zabudowy powierzchni działki.

Obecnie w Gminie Żabia Wola trwa procedura związana z uchwaleniem nowego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, na mocy którego teren zostanie przekształcony w teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Po przerwie związanej z COVIDem plan został wyłożony do publicznego wglądu 25 marca 2021, z nieprzekraczalnym terminem wnoszenia uwag do 7 maja 2021.

Obie działki mają w granicach wodociąg, w ulicy Sosnowej biegnie linia energetyczna. Ponadto na działce znajduje się studnia.

Sąsiedztwo stanowią domy całoroczne i rekreacyjne. Okolica cicha i spokojna, wokół rozległe tereny leśne, zachęcające do czynnego wypoczynku.

W pobliskich Grzegorzewicach znajdują się stawy hodowlane i łowiska dla wędkarzy. W Kalenii k. Żabiej Woli największy w województwie mazowieckim i zdecydowanie nr. 1 w Polsce ośrodek jeździecki dla miłośników jazdy konnej. Dla miłosników wypoczynku w wodzie, w Mszczonowie, termy miejskie i punkt Deepspot do nurkowania oraz Suntago Park of Poland we Wręczy.

Do term w Mszczonowie 11km, do Parku wodnego SUNTAGO 16km, do trasy S8 11,5 km, do autostrady A2 28 km.

Zachęcam do obejrzenia działek i zapraszam do zwiedzenia tej malowniczej okolicy. Niekończące się koncerty ptaków przypominają, że ta okolica kojarzy się ze spokojem, ciszą, zielenią i relaksem…

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre