Sprzedaż
321305
ul. Serocka
Kania Nowa
(gm. Serock)
499 000 zł

Oferujemy piękny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 117,78 m2 +garaż 24,70m2 w Kani Nowej na działce o powierzchni 1 290 m2 blisko Bugu i Narwi.
Na powierzchnię domu składa się:
na parterze
– duży salon z jadalnią i otwartą kuchnią
– sypialnia lub gabinet
– łazienka ( kabina 90x120cm, podłączenie do bidetu, wc ,umywalka)
– kotłownia z łazienką ( wc, umywalka) 3,3 m2
na piętrze
– cztery sypialnie, łazienka ( możliwość podłączenia kabiny 120×90 cm, wanny, wc, umywalki), klatka schodowai przedpokój.
Dom wybudowany z dobrych materiałów ( porotherm czerwony), elewacja, tynki, szlichty były wykonane w 2019 roku.
Media:
– woda miejska, energia elektryczna, ogrzewanie elektryczne, możliwość zmiany na gazowe z butli, instalacja gazowa jest w budynku, szambo 5 m3, możliwość zrobienia ekologicznego ( 4m piachu).
Ogrzewanie podłogowe + grzejniki.
Wjazd od ul. Serockiej, można również zrobić od ul. Północnej, działka ma również wiele możliwości wykorzystania i aranżacji wedle własnego gustu.
Dom posiada wiele możliwości aranżacyjnych, góra domu przygotowana do wykończenia, dół domu do ewentualnego dopieszczenia, można już zamieszkać i kończyć według własnego projektu i fantazji.
Idealne miejsce do zamieszkania jako dom całoroczny ale też jako miejsce wakacyjne i służące odpoczynkowi w każdej wolnej chwili.
Okolica jest atrakcyjna pod względem mieszkaniowym i rekreacyjnym ze względu na bliskość Warszawy ale przede wszystkim Jeziora Zegrzyńskiego i dwóch rzek: Bugu ( ok. 600m) i Narwi.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre