Sprzedaż
321269
ul. Piękna
Wrocław Krzyki
(gm. Wrocław-Krzyki)
575 474 zł

Klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie (64,66 m2) z dwoma tarasami – idealne dla Rodziny z dziećmi. Jeżeli chcesz mieszkać blisko centrum i do tego cenisz spokój to znalazłeś mieszkanie dla siebie!

Z przyjemnością prezentuję Wam piękne dwustronne mieszkanie znajdujące się przy ul. Pięknej na Wrocławskim Gaju. Gotowe do wprowadzenia!

Aktualny rozkład mieszkania:

  • duży salon z wyjściem na taras od strony ulicy
  • zamknięta kuchnia z oknem
  • sypialnia z wyjściem na taras, który łączy się z salonem
  • biuro lub główna sypialnia z dużym (ponad 16 m2) zielonym tarasem
  • oddzielna łazienka i WC

Mieszkanie znajduje się na podwyższonym parterze w 6-piętrowym budynku. Co ważne – mieszkanie nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych! Urządzone w spokojnych kolorach wspierających wypoczynek po ciężkim dniu pracy. Dużym atutem dla Rodziny jest oddzielne WC, które zdecydowanie minimalizuje „problemy życia codziennego”.

WAŻNE! Tarasy – do mieszkania przynależą dwa tarasy – jeden od strony ulicy o powierzchni ok. 3 m2 oraz jeden od strony osiedlowego patio o powierzchni ponad 16 m2.

Budynek
Nieruchomość jest na zamkniętym osiedlu, które jest monitorowane oraz chronione – dzięki czemu domownicy mogą czuć się bezpiecznie! Do tego w wyjściach tarasowych wmontowano klamki na kluczyk co dodatkowo zabezpiecza mieszkańców.
Budynek oddany do użytkowania w 2014 roku. Miejsca parkingowe można łatwo znaleźć przed budynkiem lub za szlabanem – bez problemu znajdziemy miejsce na zaparkowanie dwóch samochodów.
Pod budynkiem garaż podziemny – co więcej winda jest od poziomu -1, dlatego też bez problemu można dostać się z zakupami do mieszkania bez chodzenia po schodach.

Lokalizacja
Budynek znajduje się na skraju Gaju i Tarnogaju – świetna lokalizacja pod względem dojazdu do każdej części miasta! Co ważne do najbliższego przystanku jest 350 m. Wokół wiele sklepów spożywczych i nie tylko – wymarzone miejsce dla Rodziny

  • Ferio Gaj – 6 minut samochodem
  • nie cale 10 minut do Dworca Głównego PKP i Wroclavi
  • Sky Tower – 7 minut samochodem

UWAGA – miejsce postojowe w garażu podziemnym – 20 000 zł

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre