Sprzedaż
320592
ul. Małej Straconki
Bielsko-Biała
(gm. Bielsko-Biała)
649 000 zł

Z uwagi na obecną sytuację związaną z COVID 19 każda Nasza oferta posiada wirtualny spacer w skali 1:1 abyście się mogli Państwo z nią dokładnie zapoznać i złożyć pierwszeństwo zakupu telefonicznie, istnieje możliwość rozmowy online.

Jeśli szukacie Państwo ciszy i spokoju w otoczeniu lasu, szumu strumyka i śpiewu ptaków to ta oferta jest idealna dla Was!!!

Mam do zaoferowania dom w przepięknej dzielnicy Bielska-Białej Straconka,
o całkowitej powierzchni 250m2 na działce 1157m2

na parterze znajduje się: salon z otwartą kuchnią i jadalnią z wyjściem na ogród, pokój z kominkiem, łazienka oraz wiatrołap.
na pierwszym piętrze znajdziemy: 2 pokoje, sypialnie z garderobą, kuchnie i łazienkę
na ostatnim poziomie zlokalizowany jest strych do własnej adaptacji.

ponadto, dom jest w całości podpiwniczony. W piwnicach znajdziemy kotłownię z piecem centralnego ogrzewania, domowy warsztat oraz spiżarkę.
Na podwórku jest drewniana wiata, która pomieści dwa samochody. W bocznej części ogrodu postawiony jest domek ok20m2, który może nam posłużyć jako narzędziownia, schowek lub komórka.

Zdecydowanymi atutami domu są:

własne ujęcie wody pitnej!!!
bliskie sąsiedztwo Parku Krajobrazowego Beskidu Małego
nowe instalacje
wymieniona stolarka okienna
w pełni zagospodarowany teren wokół domu z licznymi krzewami owocowymi i klombami kwiatów.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJE!!!

Ze względu na obecną sytuację w kraju proponujemy również spotkanie online gdzie dzięki wielu Naszym narzędziom będziemy mogli przespacerować się po nieruchomości i porozmawiać na temat inwestycji bez wychodzenia z domu! A w przypadku pozytywnej decyzji bezpiecznie przeprowadzimy przez proces zakupu!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre