1 685 000 zł

Wyjątkowy dom wolno stojący o powierzchni użytkowej 347m2 został wzniesiony w 1999r. w miejscowości Opypy blisko podwarszawskiego Milanówka. Budynek parterowy z użytkowym poddaszem na posesji 2139m2 mieści w sobie 2 lokale o powierzchniach odpowiednio: 220m2 i 117m2, co czyni z niego dom dwupokoleniowy z oddzielnym locum dla seniorów lub dorastających dzieci.

Dom wzniesiono z ceramiki, pokryto dachówką ceramiczną i ze starannością zaplanowano poszczególne pomieszczenia zarówno na parterze (126m2+63m2) jak i przestronnym poddaszu (93,5m2+ 54m2). Oba lokale są funkcjonalne, bardzo zadbane, nie wymagają nakładów finansowych.

Na parterze budynku znajdują się salony z kominkami i wyjściami na taras (25m2+20m2), kuchnie, łazienki i pomieszczenia gospodarcze, na poddaszu są po dwie sypialnie i łazienki. Blisko bramy wjazdowej na posesję znajduje się wolno stojący garaż murowany 77,5m2 przeznaczony na 3 auta z poddaszem 60m2 – do własnej aranżacji (pracownia, gabinet, dodatkowe mieszkanie).

Całość zabudowy otacza przepych zieleni – począwszy od licznych ziół, roślinności skalnej przez ozdobne krzewy, kwiaty, aż po starodrzew rodem z byłego siedliska, należącego do dyrektora ogrodów miejskich w Warszawie, autora m.in. projektu Parku Skaryszewskiego – Franciszka Szaniora. Charakter zabudowy tej niezwykłej nieruchomości podkreśla także kostka bazaltowa, pokrywająca alejki i ścieżki rodem z warszawskich ulic lat 20-tych XX w.

Słowami trudno opisać atmosferę, zapach i spokój panujący na tej posesji. Warto przyjechać i przekonać się na miejscu jak wiele ma do zaoferowania ta nietuzinkowa nieruchomość.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre