Sprzedaż
320280
ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego
Gdynia Kamienna Góra
(gm. Gdynia)
1 450 000 zł
NIETUZINKOWY APARTAMENT NA DWÓCH POZIOMACH
Idealny second home lub nieruchomość inwestycyjna.

LOKALIZACJA:

Kamienna Góra położona z dala od ruchu ulicznego, uchodzi za najbardziej luksusową dzielnicę Gdyni. W pobliżu ART DECO znajduje się tętniąca życiem, słynąca z licznych restauracji i luksusowych sklepów, ulica Świętojańska. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się: Teatr Miejski, Urząd Miasta i tereny rekreacyjno-sportowe. Spacerem w kilkanaście minut można dojść do: plaży, Gdyńskiego Akwarium, Basenu Jachtowego, kortów tenisowych czy Szkoły Filmowej z salami kinowymi i kafejkami.

INFORMACJA O NIERUCHOMOŚCI:
Apartamentowiec ART DECO, inwestycja dewelopera AB Inwestor z 2015r. Elewacja budynku inspirowana nurtem art deco, którego rozkwit przypada na szalone lata 20. i 30. ubiegłego wieku. Forma budynku i jego dbałość o detal we wnętrzu, są wyrazem podziwu dla architektury, sztuki dekoracji i wzornictwa międzywojnia.

STANDARD:
Apartament o powierzchni 80 m2 położony na dwóch poziomach. Przestrzeń otwarta.
Rozkład pomieszczeń/podział na strefy:
Poziom 1: strefa dzienna- hall, salon połączony z kuchnią i jadalnią, łazienka, taras
Poziom 2: strefa prywatna- gabinet, sypialnia, garderoba, łazienka, taras.
Apartament zaprojektowany przez architekta, meble wykonane na zamówienie, podłoga dębowa. W łazienkach ogrzewanie podłogowe. Kino domowe, wysuwany ekran, rolety sterowane elektrycznie. Kominek. Przestronny, piękny, komfortowy i nowoczesny. Komfortowy, cisza-pomimo bliskiej odległości do ul. Świętojańskiej.
Miejsce w hali garażowej w cenie 50.000,00PLN. Brak komórki lokatorskiej.
Niepowtarzalne położenie, doskonała komunikacja i rozwinięta infrastruktura łączą w sobie atuty, które doceniają zarówno osoby aktywne, jak i te ceniące spokój.

Przyległości: 2 tarasy, 1 miejsce postojowe w garażu podziemnym.
Zabezpieczenia: Ochrona, monitoring.
POWIERZCHNIA CAŁKOWITA: 80,00M2 | 3 POKOJE

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre