Sprzedaż
320079
ul. Ciasna
Warszawa Śródmieście
(gm. Śródmieście)
1 515 000 zł

:: Krótko:
Śródmieście/Ciasna, 112 m2, 4 pokoje, przeszklony taras, panorama miasta widoczna z każdego okna!

:: Atuty
Świetnie rozplanowane, przestrzenne mieszkanie.
Duży przeszklony taras na letnie wieczory, kominek na zimowe mroźne dni.

:: Czy to mieszkanie dla Ciebie?
Zlokalizowany w jednej ze stylowych i niezwykle przemyślanych jeśli chodzi o wygodę kamienic z lat 50-tych. Szerokie klatki schodowe z dużymi oknami oraz niezabiegowe schody z niskimi stopniami sprawiają, iż wejście nawet na najwyższe piętro jest łatwe i przyjemne.

Apartament powstał ze strychów zlokalizowanych na 4. piętrze. Na skutek przebudowy, dawny strych zyskał wysokie sufity, świetną izolację, nowy dach i okna wychodzące na cztery strony świata i pozwalające podziwiać panoramę Warszawy.

Cztery wygodne pokoje. W centrum mieszkania salon z jadalnią i oddzielna kuchnia w pełni wyposażona łącznie z dwudrzwiową lodówką.

W sypialniach wygodne dwuosobowe łóżka, szafy i szafeczki oraz przytulne miejsca do pracy. Dla lubiących widok gwiaździstego nieba latem wygodne fotele na osłoniętym szkłem tarasie.

Apartament posiada mnóstwo szaf i schowków powstałych ze skosów dawnego strychu. Wygodzie mieszkańców służy pokój łazienkowy z trójkątną wanną oraz kabiną prysznicową.

Dodatkowo jest też oddzielna toaleta dla gości oraz pralnia.
Całość bardzo funkcjonalna i dobrze przemyślana.

Idealne miejsce dla tych co lubią piesze lub rowerowe wyprawy po Warszawie – stąd wszędzie jest blisko!

:: Co w okolicy?
Ciasna to jedna z uliczek Nowego Miasta, między Świętojerską a Franciszkańską. Miejsce idealne – niedaleko stąd na Stare Miasto, nad bulwary Wisły i ich piękne fontanny, do galerii handlowo-rozrywkowej Arkadia czy też do samego centrum Warszawy. W najbliższej okolicy są szkoły, przedszkola, sklepy, punkty usługowe, teatry, restauracje i kawiarnie, a zadrzewione i zielone ulice Nowego Miasta są pełne wielu spokojnych, uroczych zaułków do spacerów i odpoczynku.
Pobliskie linie autobusowe zapewniają świetną komunikację z resztą miasta.

:: Co więcej?
Dla osób zmotoryzowanych dostępne są miejsca parkingowe pod kamienicą – wykup pozwolenia na parkowanie od Urzędu Miasta to tylko 30 zł na rok.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre