Sprzedaż
320069
Wilcze
(gm. Koronowo)
45 000 zł

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 4504m2 zlokalizowanej w miejscowości Wilcze gmina Koronowo. Parcela znajduje się w odległości 40 km od Bydgoszczy.
Jest to wymarzone miejsce dla amatorów przyrody, ceniących spokój i nieskrępowany kontakt z naturą. Wyjątkowa lokalizacja, czyste powietrze, kontakt z naturą, doskonale sprawdzi się jako miejsce na domek rekreacyjny jak i dom całoroczny. 
W okolicy nieruchomości zlokalizowany jest rezerwat Bagno Głusza, utworzony w celu ochrony lasów, łąk, bagien, torfowisk i innych środowisk wodnych. Charakterystyczną cechą rezerwatu jest to, że jest miejscem gniazdowania wielu chronionych gatunków ptaków. 
W odległości 7 km znajduje się malownicza okolica z siecią jezior z których najbliższe to jezioro Kadzionka gdzie można wypożyczyć łódkę, łowić ryby i korzystać z szerokiej oferty rekreacyjnej. 

Nieruchomość jest zlokalizowana przy drodze gruntowej, energia elektryczna (skrzynka) na działce, przyłącze wody w głównej drodze dojazdowej.

Ziemia rolna  V klasa, łąki klasa VI. 
Teren nie objęty planem zagospodarowania przestrzennego, należy wystąpić o warunki zabudowy. Sąsiednie działki niezabudowane. 

Polecam tą nieruchomość i zapraszam Państwa na prezentację.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre